KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

GrubSon - koncert w dukielskiej Stodole

Dla wszystkich fanów pozytywnego brzmienia i beztroskiej zabawy mamy rewelacyjną wiadomość.Już 10 grudnia w dukielskim klubie STODOŁA wystąpi najgorętszy obecnie polski wykonawca muzyki hip-hop / ragga  - GrubSon.

REKLAMA


alt

Grubson – polski raper i producent muzyczny. Swoją działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat 90. Występował w formacjach 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa. Charakterystyczny zachrypnięty głos Grubsona powoli zaczyna być znany wszystkim fanom jamajskich brzmień w Polsce. Nic dziwnego, bowiem jest jedyny w swoim rodzaju, tak jak jego właściciel – szalony rudebwoy z Rybnika. Czasem pojawia się jako DJ, na co dzień producent, wokalista i MC – prawdziwy mistrz ceremonii, który nie tylko prezentuje swój materiał, ale każdorazowo porywa za sobą publiczność.

alt

W 2009 roku największy portal hip hop’owy wyliczył, że muzyk stał się jednym z najczęściej koncertujących wykonawców. To za sprawą przede wszystkim ogromnego rozrzutu i uniwersalności repertuaru, w którym znajdują się imprezowe hity, jak i nastrojowe, niemalże epickie utwory, które słucha się tak samo dobrze w  aciszu pokoju, jak i na głośnym koncercie.  Warto także wspomnieć o solowym albumie GrubSona pt. „O.R.S.” wyprzedanym w błyskawicznym tempie, co pozwoliło mu stać się bestsellerem Empików. To właśnie z tej debiutanckiej płyty pochodzi znany wszystkim kawałek „Na Szczycie”, który w krótkim czasie został wyświetlony na YouTubie ponad 800 tysięcy razy - zobacz tutaj. Obecnie artysta promuje swój ostatni album – „Cos więcej niż muzyka”

Szykujcie się wiec na najważniejsza imprezę tej jesieni ! TEGO KONCERTU NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ !

Bilety w przedsprzedaży można jeszcze nabyć w Kwiaciarni – Dukla, ul. 3 maja.
Mając na uwadze osoby przyjezdne zarezerwowana została pula biletów do sprzedaży tylko przed koncertem.

Startujemy – godz. 18:00

PO KONCERCIE impreza w rytmach: hip-hop, reggae, ragga, dancehall...

Zapraszamy!

inf. pras.

  • autor: inf. pras.

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?