KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Konkurs web.Master podkarpacki - ostatnie dni rejestracji

Jeszcze tylko do 1 marca trwa nabór do konkursu dla młodych pasjonatów programowania. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego. Nie przegap swojej szansy na zostanie najlepszym młodym web.Masterem w regionie!

REKLAMA


Rejestracja jest prowadzona on-line. Uczniów zgłaszają ich nauczyciele informatyki poprzez formularz na stronie konkursowej www.webmasterpodkarpacki.pl. Tam również można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia.

Podczas konkursu jego uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu programowania w HTML, CSS, PHP czy Java Script.

Konkurs "web.Master podkarpacki" będzie składał się z 2 etapów. Pierwszy, teoretyczny, jest zaplanowany na 7 marca i zostanie przeprowadzony za pomocą specjalnej platformy e-learningowej przygotowanej przez Ideo Sp. z o.o. - partnera technologicznego wydarzenia. Drugi, finałowy etap, podczas którego zostaną sprawdzone umiejętności praktyczne uczniów, zaplanowany jest na 21 marca. Odbędzie się on w Zespole Szkół Energetycznych w Rzeszowie.

Finaliści konkursu "web.Master podkarpacki" otrzymają atrakcyjne nagrody, które przydadzą się młodym webmasterom w rozwijaniu ich informatycznych zainteresowań.

irsi / red.

  • autor: irsi / red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?