Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Astroturystyka na Podkarpaciu [FILM]

Astroturystyka na Podkarpaciu [FILM] Fot. You Tube @GDZIE BĄDŹ

PODKARPACKIE ODKRYWAM. Naturalnie! - siódmy z filmów promujących podkarpacką turystykę jest już w sieci! Tym razem promowana jest "Astroturystyka". Co to takiego? zobaczcie sami!

REKLAMAW niedzielę, 22 lipca na kanale podróżniczym Gdzie Bądź w serwisie YouTube - pojawił się videoblog z podróży Zońki i Piotera po południowej części województwa podkarpackiego.

Video promuje Bieszczady jako najlepsze miejsce w Polsce do obserwowania rozgwieżdżonego nieba (Drogi Mlecznej), a przy okazji odkrywa inne atrakcje turystyczne regionu.

Autorzy filmu "SIEDEM TYSIĘCY Gwiazd" polecają obserwację gwiazd właśnie w Bieszczadach. To tam znajduje się Park Gwiezdnego Nieba "Bieszczady", gdzie gołym okiem zaobserwować można nawet 7 tys. gwiazd. W odcinku znajdziemy sporo ciekawostek na temat Bieszczadów, gwiazd, czy... świetlnego smogu. W trakcie podróży Zońka i Pioter podziwiają także kultowe prace Zdzisława Beksińskiego w Muzeum Historycznym w Sanoku oraz obserwują ptaki podczas spływu Sanem.
W ramach kampanii realizowanej przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną powstanie 9 produkcji filmowych udostępnianych na kanałach YouTube, a na Facebooku, Instagramie i blogach powstanie w sumie kilkadziesiąt wpisów vlogerów. Kolejne filmy zrealizują również twórcy kanału Gdzie Bądź. Akcji towarzyszą konkursy na profilu PROT @podkarpackie.travel, w których nagrodami są m.in. wycieczki po województwie podkarpackim.

(kd), red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj