KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Switch to desktop Register Login

Astroturystyka na Podkarpaciu [FILM]

Astroturystyka na Podkarpaciu [FILM] Fot. You Tube @GDZIE BĄDŹ

PODKARPACKIE ODKRYWAM. Naturalnie! - siódmy z filmów promujących podkarpacką turystykę jest już w sieci! Tym razem promowana jest "Astroturystyka". Co to takiego? zobaczcie sami!

REKLAMAW niedzielę, 22 lipca na kanale podróżniczym Gdzie Bądź w serwisie YouTube - pojawił się videoblog z podróży Zońki i Piotera po południowej części województwa podkarpackiego.

Video promuje Bieszczady jako najlepsze miejsce w Polsce do obserwowania rozgwieżdżonego nieba (Drogi Mlecznej), a przy okazji odkrywa inne atrakcje turystyczne regionu.

Autorzy filmu "SIEDEM TYSIĘCY Gwiazd" polecają obserwację gwiazd właśnie w Bieszczadach. To tam znajduje się Park Gwiezdnego Nieba "Bieszczady", gdzie gołym okiem zaobserwować można nawet 7 tys. gwiazd. W odcinku znajdziemy sporo ciekawostek na temat Bieszczadów, gwiazd, czy... świetlnego smogu. W trakcie podróży Zońka i Pioter podziwiają także kultowe prace Zdzisława Beksińskiego w Muzeum Historycznym w Sanoku oraz obserwują ptaki podczas spływu Sanem.
W ramach kampanii realizowanej przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną powstanie 9 produkcji filmowych udostępnianych na kanałach YouTube, a na Facebooku, Instagramie i blogach powstanie w sumie kilkadziesiąt wpisów vlogerów. Kolejne filmy zrealizują również twórcy kanału Gdzie Bądź. Akcji towarzyszą konkursy na profilu PROT @podkarpackie.travel, w których nagrodami są m.in. wycieczki po województwie podkarpackim.

(kd), red.

  • autor: (kd), red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Are you sure that you want to switch to desktop version?