KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Na sygnale (185)

Pracowita sobota na Jeziorze Solińskim. Policjant pomógł przenieść rannego mężczyznę do ambulansu wodnego i podjął z wody trzech mężczyzn, których żaglówkę przewrócił silny podmuch wiatru.

REKLAMA
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Mielcu. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych śmierć na miejscu ponieśli, 79-letni kierujący Matizem oraz jej 77-letnia pasażerka.

W wyniku zderzenia samochodu dostawczego z szynobusem zginął kierowca dostawczaka. Do tragicznego wypadku doszło 14 stycznia w Widełce na Podkarpaciu.

24 czerwca około godziny 20.30 doszło do porażenia przez prąd 14-letniego chłopca. Policjanci interweniowali w miejscowości Racławówka w powiecie rzeszowskim, gdzie doszło do zdarzenia.

Do niecodziennej sytuacji doszło w czwartek, 17 czerwca, kiedy to pełniący służbę, w ramach grupy SPEED, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z KWP w Rzeszowie zatrzymali do kontroli 57-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego.

Do nietypowego zdarzenia doszło 28 maja, tuż po północy, na łańcuckim odcinku autostrady A4. Z pasażerskiego busa, na jezdnię, wypadł obywatel Mołdawii. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Policjanci z Dynowa w uszkodzonym Seacie, stojącym na poboczu, zastali kierowcę z 10-letnim synem. Mężczyzna miał 4 promile alkoholu w organizmie. Na miejsce przyjechała matka chłopca ze swoim znajomym. Okazało się, że oboje także pili wcześniej alkohol.

Kierujący motorowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Fordem. Mimo podjętej reanimacji życia 28-letniego motorowerzysty, nie udało się uratować.

31 punktów karnych, wysoki mandat i utrata prawa jazdy - to konsekwencje brawurowej jazdy 24-letniego motocyklisty. Kierujący hondą, nie tylko przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 69 km/h, ale do tego styl jego jazdy stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Niebezpieczne manewry mieszkańca powiatu bieszczadzkiego, zakończyli policjanci z grupy Speed.

ZAGÓRZ: 46-latek włamał się do lokalu gastronomicznego, gdzie pił skradziony alkohol. Następnie zasnął. Na miejscu interweniowała Policja. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

JAROSŁAW: Policjanci interweniowali wobec 16-latka, ponieważ w niewłaściwy sposób miał założoną maseczkę. Nastolatek zachowywał się bardzo nerwowo. Okazało się, że miał przy sobie marihuanę. Dalsze czynności w tej sprawie doprowadziły do zatrzymania 17-latka, który udzielił narkotyki chłopcu. Przy nim odnaleziono metamfetaminę. Nastolatkowie staną przed sądem.

SANOK: U 16-latki badanie wykazało ponad pół promila alkoholu w organizmie. Pasażerem i użytkownikiem pojazdu był trzeźwy 19-latek. Teraz sprawą nastolatki zajmie się sąd rodzinny. Mężczyzna odpowie za dopuszczenie na drodze publicznej do prowadzenia pojazdu osobę niemającą wymaganych uprawnień.

41-letnia kobieta śmiertelnie raniła dwójkę swoich dzieci, po czym sama odebrała sobie życie. Do tragedii doszło w czasie, gdy kurator sądowy miał przeprowadzić czynności przekazania dzieci w wieku 4 i 6 lat pod opiekę ojca.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?