KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wpadli z narkotykami, bo nastolatek miał niewłaściwie założoną maseczkę

Woreczek foliowy z zawartością suszu, obok tester narkotykowy i skalówka. Woreczek foliowy z zawartością suszu, obok tester narkotykowy i skalówka. Fot. KPP Jarosław

JAROSŁAW: Policjanci interweniowali wobec 16-latka, ponieważ w niewłaściwy sposób miał założoną maseczkę. Nastolatek zachowywał się bardzo nerwowo. Okazało się, że miał przy sobie marihuanę. Dalsze czynności w tej sprawie doprowadziły do zatrzymania 17-latka, który udzielił narkotyki chłopcu. Przy nim odnaleziono metamfetaminę. Nastolatkowie staną przed sądem.

REKLAMA


Kilka dni temu, policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej komendy, podczas patrolu, w rejonie dworca, zauważyli mężczyznę, który siedział na przystanku i miał w niewłaściwy sposób nałożoną maseczkę.

- Po zwróceniu mu uwagi, nastolatek zaczął się nerwowo zachowywać. Okazało się, że 16-letni mieszkaniec gminy Pruchnik posiadał przy sobie pojemnik z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to marihuana - informuje jarosławska Policja.


Biały proszek w pojemniku, obok tester narkotykowy i skalówka. Fot. KPP Jarosław

Dalsze czynności w tej sprawie doprowadziły do zatrzymania 17-letniego mieszkańca Jarosławia. Policjanci ustalili, że to właśnie on udzielił narkotyki 16-latkowi.

- Podczas podjętej interwencji, młody mężczyzna stał się agresywny i próbował oddalić się z miejsca. Jak się okazało, w dłoni trzymał woreczek strunowy z białą substancją. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że jest to metamfetamina - dodaje Policja z Jarosławia.

Starszy ze sprawców został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i udzielenia marihuany. O dalszym losie 16-latka zadecyduje sąd rodzinny.

  • autor: KPP Jarosław, (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?