KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu. Trwa policyjna akcja

Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu. Trwa policyjna akcja Fot. Ilona Dziedzic / jaslo4u.pl

JASŁO: 25-latek zamknął się w mieszkaniu przy ul. Kościuszki. Prawdopodobnie przetrzymuje w nim dwie kobiety. Grozi, że zrobi krzywdę sobie i swoim bliskim. Trwają policyjne negocjacje z mężczyzną.

REKLAMA


Dziś (14.06) funkcjonariusze mieli doprowadzić mężczyznę do zakładu karnego, celem odbycia 1,5 roku kary za znęcanie się nad byłą konkubiną.

25-latek nie otworzył funkcjonariuszom drzwi mieszkania, w którym przebywa. - Zamknął się w swoim mieszkaniu przy ul. Kościuszki. Prawdopodobnie razem z nim przebywają tam jego matka i babcia - informuje KWP Rzeszów.

Jak informuje Policja, mężczyzna wyszedł na balkon i trzymając w ręku nóż groził, że zrobi krzywdę sobie i swoim krewnym, po czym wrócił do mieszkania.

W bloku został odcięty gaz i prąd. Na miejscu pracują policyjni negocjatorzy. W gotowości jest straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego.

AKTUALIZACJA: Około godz. 18 podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. 25-letni mieszkaniec Jasła został zatrzymany przez policyjnych antyterrorystów.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?