Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

PODKARPACIE/RZESZÓW: Mężczyzna wysadził się w powietrze

PODKARPACIE/RZESZÓW: Mężczyzna wysadził się w powietrze Fot. archiwum KMP Rzeszów

Do zdarzenia doszło w sobotę (29 lipca) przy ul. Cieplińskiego. Policja została powiadomiona o wybuchu i mężczyźnie leżącym na pasie zieleni między jezdniami. Policja szuka świadków zdarzenia.

REKLAMAZe wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni mieszkaniec Rzeszowa zdetonował mieszaninę substancji. Najprawdopodobniej był to skonstruowany samodzielnie ładunek wybuchowy. Do zdarzenia doszło około godziny 4.20.

- Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zastali rannego mężczyznę, który był przytomny. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Rzeszowa. Rozpytany przez policjantów oświadczył, że chciał popełnić samobójstwo. W tym celu własnoręcznie z mieszaniany różnych substancji skonstruował ładunek wybuchowy. W chwili wybuchu miał go na sobie - informuje rzeszowska Policja.

Ranny mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Mimo starań lekarzy życia mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejscu pracowali policyjni pirotechnicy, którzy zabezpieczyli pozostawione ślady, niezbędne do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują do osób, które były świadkami zdarzenia o skontaktowanie się z Komendą Miejska Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub telefonicznie pod nr 17 858 3310, 17 858 3311 lub 997.

pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj