Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Charytatywna "Klinika Doktora Misia" w Millenium Hall w Rzeszowie. Też możesz pomóc

Zbierają pluszaki i słodycze dla dzieci. Firma Passio z Rzeszowa organizuje charytatywną "Akcja Pediatria".  Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę w Millenium Hall (Rzeszów, ul Kopisto 1) na poziomie 0, przy sklepie Zara. Podczas akcji odbędą pokazy oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i profilaktyki zdrowotnej.

REKLAMA"Akcja Pediatria" jest zorganizowana w ramach projektu "Klinika Doktora Misia" prowadzonego przez firmę szkoleniowo-edukacyjną PASSIO. Jej celem jest zebranie upominków (zabawek, maskotek) oraz słodyczy dla dzieci (pacjentów) oddziałów pediatrycznych Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie oraz Oddziału Pediatryczno-Pulmonologicznego Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.

Podczas akcji odbędą pokazy oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i profilaktyki zdrowotnej. Szkolenia będą organizowane zarówno dla dzieci, osób dorosłych, jak i osób starszych.

Na przygotowanych stanowiskach zaproszeni goście będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, profilaktyki zdrowotnej oraz wykonać podstawowe badania.

Weź udział w wydarzeniu na FB: AKCJA Pediatria

jp/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj