KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

#NIEZAPOMINAJKA DLA AUTYZMU w Millenium Hall

Zajęcia logorytmiczne, kynoterapia (zajęcia z psem terapeutą), zajęcia taneczno-choreograficzne, "Klinika Doktora Misia", zabawy integracyjne, plastyczne oraz świat gąbek MOOVIE podczas obchodów Światowego Dnia Świadomości z Autyzmem w Millenium Hall.

REKLAMA


2 kwietnia każdego roku obchodzi się Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Obchody te mają na celu podnoszenie świadomości na temat dziecięcego autyzmu na całym świecie.

Podczas "Niezapominajki Dla Autyzmu" 2 kwietnia, od godziny 13 do 18, w rzeszowskim Millenium Hall będzie można zobaczyć i wziąć udział w aktywnościach, które realizuje się w ramach rozwoju dzieci dotkniętych tym problemem.

W wydarzeniu będą uczestniczyć ratownicy medyczni, strażacy, policjanci, a nawet żongler i szczudlarz. To wszystko uświetni swoim występem raper KOLAH.

Program imprezy:
- zajęcia logorytmiczne prowadzone przez Renatę Markowską-Kozdroń,
- kynoterapia, czyli zajęcia z psem-terapeutą szerzej znana jako dogoterapia (zajęcia poprowadzi Anna Wasińska i “Rozruba"),
- zajęcia taneczno-choreograficzne (prowadzący Bogdan Sorokhman),
- "Klinika Doktora Misia", czyli pierwsza pomoc dla dzieci - zajęcia organizowane w ramach spotkań pt. "Gość Niezapominajki" (Passio),
- zabawy integracyjne i relaksacyjne prowadzone przez nauczycieli "Niezapominajki",
- dodatkowe atrakcje zapewnią animatorzy, żonglerzy oraz szczudlarz, a muzycznym gościem specjalnym będzie raper KOLAH,
- warsztaty plastyczne,
- świat gąbek MOOVIE.

Akcję organizowaną wspólnie z Niepublicznym Przedszkolem “Niezapominajka" wspierają m.in. Rafał Wilk, Artur Gadowski, Dawid Lampart, Iwona Nieroda i wielu innych znanych i lubianych osobistości Rzeszowa.

ko/red.

  • autor: ko/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?