KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Łąki Łan na koncertowej scenie rzeszowskiego klubu LUKR

Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem. Klub LUKR zaprasza 19 stycznia na koncert grupy Łąki Łan.

REKLAMA


Zespół wypracował swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Orange Festival, Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

W listopadzie 2016 ukazała się najnowsza płyta Łąki Łan "Syntonia", którą promują single "Pola Ar" i "Bombaj". Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii "Album Roku - Alternatywa"

Koncert: Łąki Łan
Klub LUKR Lounge Club Restaurant,
Galeria Handlowa Millenum Hall,
Rzeszów, ul. Kopisto 1,
otwarcie drzwi: godz. 19:30,
początek koncertu: godz. 21:00.

Bilety w cenie: 45 zł (pula 1), 55 zł (pula 2) dostępne w: Sport's B-B-Q (poziom 1 Millenium Hall, Rzeszów, ul. Kopisto 1) oraz na stronie: www.lukr.club

Ilość miejsc siedzących ograniczona, decyduje kolejność. Rezerwacje miejsc siedzących: www.lukr.club/rezerwacje

(LUKЯ), mg, red.

  • autor: (LUKЯ), mg, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?