Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Zalogowani do sportu". Akcja startuje 19 września

Fundacja LOTTO organizuje bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 12-16 lat, które jeszcze nie trenują w żadnym klubie. Do akcji włączyła się Hala Krosno. Treningi rozpoczną się już 19 września.

REKLAMAFundacja LOTTO wraz z Mistrzem Sportu Tomaszem Wackiem i Halą Krosno zaprasza dzieciaki ze starszych klas szkół podstawowych i młodzież gimnazjalną do większej aktywności fizycznej.

- Stwarzamy im możliwość uprawiania różnych dyscyplin sportowych pod okiem utytułowanych sportowców - olimpijczyków, mistrzów Polski, Europy i świata. Nasze treningi zawierają w sobie elementy gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Wszak sport to zdrowie. Zajęcia są różnorodne i innowacyjne w taki sposób, aby wszystkich tych, którzy do tej pory nie byli zbyt aktywni przekonać, że sport to radość i świetna zabawa - zapowiada Piotr Gazda z Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno.

W Krośnie zajęcia odbędą się pod nazwą Youth World Games - Młodzieżowe Sporty Nieolimpijskie. Program jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj