KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pokaż, że jesteś aktywny i wygraj rolki lub deskę Spokey

Kochasz aktywność na świeżym powietrzu? Jeździsz na rolkach, desce, a może uprawiasz inną dyscyplinę sportu? Najlepiej czujesz się w wygodnych i dopasowanych do sylwetki ubraniach? Jeśli na wszystkie trzy pytania odpowiedziałeś TAK, to najnowszy konkurs marki Outhorn zorganizowany wraz z firmą Spokey jest właśnie dla Ciebie. Wygraj vouchery na ubrania, sprzęt i akcesoria sportowe o łącznej wartości 550 zł!

REKLAMA


Co trzeba zrobić?
Aby wziąć udział w konkursie kup produkt/produkty marki Outhorn za minimum 100 zł. Nie ważne czy dokonasz zakupu w sklepie internetowym, sklepie stacjonarnym, sklepach partnerskich czy na stoiskach. Następnie, w komentarzu pod tym postem konkursowym: https://bit.ly/2NxWdr5 umieszczonym na oficjalnym profilu marki Outhorn na Facebooku odpowiedz na następujące pytanie konkursowe:

Jeździsz na rolkach, desce, a może masz inną ulubioną dyscyplinę? Opisz kreatywnie swoje ulubione miejsce/trasę do codziennych aktywności i wymień jaki produkt marki Outhorn lubisz najbardziej.

Zgłoszenia można nadsyłać do 10.08. do godziny 23.59. Zgodnie z Regulaminem każdy z uczestników może zamieścić tylko jedno zgłoszenie konkursowe, które będzie brane pod uwagę w trakcie wyłaniania zwycięzców. Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć na stronie: www.outhorn.com/konkurs

Vouchery na zakupy dla aktywnych
Spośród wszystkich uczestników konkursu Jury wybierze aż 20 osób, z których każda otrzyma:

- voucher o wartości 450 zł umożliwiający wybór dowolnego sprzętu sportowego z asortymentu firmy SPOKEY oferowanego na stronie republikasportu.pl.

- voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy produktów marki Outhorn w sklepach stacjonarnych, partnerskich, outletach, na stoiskach oraz na stronie internetowej.

Nagrodzone zostaną materiały konkursowe uznane za najbardziej kreatywne i które w najtrafniejszy sposób odzwierciedlają odpowiedź na pytanie konkursowe. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Komisję Konkursową oraz poinformowani o wygranej do dnia 24.08. do godziny 12.

Czas na rolki lub deskę
Próbowałeś kiedyś jazdy na rolkach lub desce? Jeśli jeszcze nie miałeś okazji, to udział w konkursie może okazać się pierwszym krokiem do rozpoczęcia fascynującej przygody!  Marka Spokey, której voucher możesz wygrać w konkursie, oferuje duży wybór deskorolek z ciekawymi motywami graficznymi oraz wygodne i stylowe rolki. Jeśli chcesz poprawić koordynację ruchową, równowagę, wymodelować sylwetkę, skutecznie spalić nadmiar tkanki tłuszczowej to jazda na rolkach lub desce bardzo Ci w tym pomoże. Podczas jazdy dotlenisz organizm i poprawisz swoje samopoczucie. Ruch na świeżym powietrzu to także doskonały sposób, by poprawić kondycję, spędzić czas z przyjaciółmi i poznać nowe osoby.

Weź udział w konkursie i bądź all day active! Może szczęście dopisze właśnie Tobie!

 

  • autor: Redakcja

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?