KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Poczuj rajdowe emocje. 3 Rajd Podkarpacki

Poczuj rajdowe emocje. 3 Rajd Podkarpacki Fot. archiwum

W trzech miejscowościach na K… w Krośnie, Korczynie i Komborni odbędzie się 1. Runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem -  3. Rajd Krośnieński, który wystartuje w niedzielę 6 kwietnia 2014 r.

REKLAMA


Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników sportów samochodowych, by poczuć z Automobilklubem Małopolskim sportowe emocje kibicując lub siedząc w fotelu rajdowym.

Na trasie liczącej przeszło 91 km odbędzie się 7 prób sportowych o charakterze Odcinków Specjalnych. Zawodnicy będą ścigali się podczas prób zlokalizowanych na drogach Gminy Korczyna oraz w Krośnie, na terenie Strefy Inwestycyjnej.

Warto wspomnieć, że impreza ma charakter otwarty i przeznaczona jest dla kierowców - amatorów pragnących podnosić swoje umiejętności w prowadzeniu samochodów.

Zgłoszenia można przesyłać do 6 kwietnia 2014 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć je osobiście w dniu imprezy w siedzibie firmy Panmar (ul. Podkarpacka 16B) od godz. 7:00.

Meta 3. Rajdu Krośnieńskiego zlokalizowana będzie w Krośnie (parking koło Huty Szkła).

W imprezie przewidywany jest udział tylko 50 załóg, zatem decydować będzie kolejność zgłoszenia! Zakończenie imprezy około godz. 16:00.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje portal KrosnoCity.pl. Regulamin dostępny tutaj. Więcej o rajdzie znajdziecie tutaj: www.automalop.pl

amk/red.

  • autor: amk/red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?