Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

GSMP: Marcin Słobodzian rozpoczyna sezon

GSMP: Marcin Słobodzian rozpoczyna sezon Fot. Arkadiusz Bar

40 Bieszczadzkim Wyścigiem Górskim Marcin Słobodzian, ubiegłoroczny Wicemistrz Polski GSMP w grupie N, rozpocznie sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2014.

REKLAMAJuż w najbliższy weekend Marcin, jeden z najmłodszych zawodników GSMP pojawi się na 4688 metrowej trasie z Załuża do Tyrawy Wołoskiej, aby walczyć o tytuł Mistrza Polski za kierownicą Mitsubishi Lancera Evo IX w grupie N.

W sobotę i niedzielę w rywalizacji w grupie N+ pojawi się 6 zawodników, w tym Mistrz Europy grupy N Peter Jurena, który z pewnością będzie jednym z najgroźniejszych konkurentów Słobodziana.

- Nastrój przed inauguracją sezonu mam bardzo dobry. W tym roku jadę pełny sezon i chcę powalczyć o tytuł Mistrza Polski. Tylko to się dla mnie liczy. Zaliczyłem kilka treningów na Torze Kielce i ostatnio w tym tygodniu w Wyrazowie - mówi Marcin Słobodzian. - To wszystko w ramach przygotowań i rozjeżdżenia się przed sezonem i pierwszym startem w Załużu. To będzie dla mnie nowy wyścig, którego jeszcze nie jechałem. Trasa jest bardzo fajna i chociaż wydaje się łatwa, nie będę jej lekceważył. Konkurencja jest mocna. Sześć samochodów w N+2000 zapowiada walkę od pierwszego kilometra. Jak dla mnie im więcej tym lepiej. W Załużu pojawi się Peter Jurena. To bardzo szybki zawodnik. Inni konkurenci też jak zawsze są dla mnie bardzo ważni, bo to z nimi będę walczył i starał się podgryzać każdego kogo będzie się dało. Założenie na ten wyścig i sezon to wygrywać! W tej walce w tym roku wspierać mnie będą firmy: Rodax, Witek Motorsport, Uni-Matic, Flora, Arispol, Rabaty Budowlane oraz ABART wykładziny. Patronat medialny nam moimi startami w tym sezonie objął portal www.wyscigigorskie.pl. Zapraszam wszystkich kibiców na otwarcie sezonu górskiego ścigania do Załuża już w ten weekend - dodaje.

W sobotę zapraszamy wszystkich kibiców od godziny 9:00, kiedy to ruszy pierwszy podjazd treningowy 1 rundy GSMP 2014. Pierwsze prawdziwe zmagania wyścigowe rozpoczną się w sobotę o godzinie 14:30. W niedzielę treningi rozpoczynają się o godzinie 8:30, a dwa podjazdy wyścigowe ruszą o godzinie 12:00.

bwg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj