KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Paweł Gos: Chcę zakończyć sezon z dobrym wynikiem

Paweł Gos - Exact Systems Race & Rally Team Paweł Gos - Exact Systems Race & Rally Team Fot. Arkadiusz Bar

Finałowe rundy wyścigów górskich rozegrane zostaną w tym roku na 4540 metrowej trasie z Korczyny do Czarnorzek w Rezerwacie "Prządki", gdzie już 12 i 13 września 49 zawodników będzie walczyło o tytuły Mistrzów Polski GSMP 2015. Na trasie pojawi się historyczne Subaru Impreza grupy C7 Pawła Gosa.

REKLAMA


Na liście zgłoszeń oprócz samochodów nowoczesnych widnieje 17 aut historycznych w tym Subaru Impreza grupy C7 Pawła Gosa, reprezentującego zespół Exact Systems Race & Rally Team.

- Zapowiada się bardzo ciekawy koniec sezonu. Pierwszy raz startuję w Wyścigu Górskim "Prządki" wraz z zespołem Exact Systems Race & Rally Team. Jesteśmy pełni nadziei na dobry występ i satysfakcjonujący wynik dla całej ekipy. Auta są sprawne, a zawodnicy w pełnej dyspozycji. Oby dopisała nam pogoda, to wielki finał GSMP 2015 będzie prawdziwym show - mówi Paweł Gos.

Przed finałową rozgrywką Paweł Gos ma szanse na czwarte miejsce w grupie C7 na koniec sezonu. Niestety brąz jest poza zasięgiem, ponieważ różnica punktowa między Pawłem a Januszem Janią wynosi ponad 30 punktów.

- Moim celem jest godne zakończenie debiutanckiego sezonu z dobrym wynikiem wśród samochodów historycznych i w grupie C7. Trasa jest bardzo szybka i trudna w przeciwieństwie do Sopotu. Liczę na dużą liczbę kibiców, którzy gromadzić się będą z pewnością na rynku w Korczynie oraz na całej trasie. Przed ostatnimi rundami zapewniliśmy sobie tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji zespołowej, więc warto byłoby dołożyć do tego jakiś indywidualny sukces któregoś z naszych zawodników. Serdecznie zapraszam wszystkich w sobotę i niedzielę od godziny 9:00 na trasę wyścigu - dodaje Gos.

Oprócz Pawła Gosa w Korczynie wystartuje jego zespołowy kolega Rafał Serafinowicz, który pojawi się w Mitsubishi Lancerze gr. A. Obaj zawodnicy przed finałem sezonu zapewnili już sobie podczas Grand Prix Sopot tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji zespołowej, który z pewnością będzie stanowił główne trofeum Exact Systems Race & Rally Team w tym sezonie.

Zawody 12. Wyścigu Górskiego "Prządki" 2015 rozpoczynają się w sobotę o godzinie 9:00, a pierwsze wyścigi ruszą o 15:00. Niedziela to ponownie start o 9:00, a wyścigi o 13:00.

esr&rt

  • autor: esr&rt

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?