Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Grzegorz Kozioł: Wciąż mam matematyczne szanse na tytuł

Już tylko godziny dzielą 49 zawodników zgłoszonych do 12 Wyścigu Górskiego „Prządki” 2015 od startu. Na liście zgłoszeń widnieje również obecnie panujący Mistrz Polski GSMP w grupie A Grzegorz Kozioł, który wciąż ma matematyczne szanse na kolejny z rzędu tytuł.

REKLAMAPrzed 13 i 14 rundą GSMP Kozioł posiada 16 punktów straty do lidera Piotra Ostrowskiego i jeżeli wygra obie rundy, to tytuł jest w zasięgu.

- Jesteśmy już w Krośnie, gdzie przeszliśmy szczęśliwie odbiór administracyjny i BK. Korczyna to ostatni wyścig sezonu 2015. W zasadzie karty w gr. A zostały już rozdane i o tytuł jedzie Piotrek Ostrowski. Nie płaczę z tego powodu, bo kiedyś trzeba w końcu oddać tytuł mistrzowski - mówi Grzegorz Kozioł.

- Prządki są bardzo fajne i jeśli dopisze nam pogoda, to gwarantuję wspaniałą rywalizację od startu do mety. Co roku wspiera nas w Korczynie tysiące kibiców, którzy już od startu na rynku obstawiają całą trasę. Liczę na nich i w ten weekend. Wciąż pozostają matematyczne szanse na podtrzymanie mistrzostwa, ale poza walką chcę się świetnie bawić wraz z kolegami z GSMP i kibicami. Dziękuję wszystkim sponsorom: firmie Flora z Krakowa, Uni-Matic, Rodax oraz ekipie Witek Motorsport, która serwisuje moje auto - dodaje Grzegorz Kozioł.

Trasa w Korczynie to 4540 metrów, które zawodnicy przejeżdżają ze średnią prędkością 140 km/h.
Obie rundy rozpoczynają się o godzinie 9:00 od podjazdów treningowych. W sobotę wyścigi ruszają o 15:00, a w sobotę o 13:00.

łs

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj