Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

4. Rajd Krośnieński. Każdy może wziąć udział

10 kwietnia ulicami Krosna, Korczyny i Wojaszówki przejedzie 4. Rajd Krośnieński. Będzie to impreza typu KJS, przeznaczona dla kierowców amatorów. Miłośnicy adrenaliny i motoryzacji będą mogli sprawdzić się w kontrolowanych warunkach, z profesjonalnym pomiarem czasu.

REKLAMA"4. Rajd Krośnieński" to tak zwany KJS, czyli Konkursowa Jazda Samochodem, w której rywalizować mogą kierowcy amatorzy. Podstawowe warunki udziału to sprawny technicznie samochód z dwuosobową załogą, kierowca i pilot. Kierowca musi mieć prawo jazdy, a pilot ukończone 17 lat. Zawodnicy muszą posiadać kaski ochronne.

KJS jest okazją do sprawdzenia umiejętności i rywalizowania z innymi kierowcami w kontrolowanych warunkach, z profesjonalnym pomiarem czasu. Równocześnie uczestnicy KJS zdobywają punkty, które pozwalają im starać się o licencję w sportach samochodowych.

Jednym ze sponsorów rajdu będzie firma Glob Cars Service (dealer samochodów Ford i Opel).
Na rynku w Krośnie odbędzie się prezentacja samochodów marki Ford. Jeden z nich otworzy 4. Rajd Krośnieński. Początek rajdu o godzinie 10:30.

Odbiór administracyjny i badanie kontrolne odbędzie się w okręgowej stacji kontroli pojazdów Pannmar (Krosno, ul. Podkarpacka 16b).

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 kwietnia (do północy) na adres: Automobilklub Małopolski w Krośnie ul. T. Kościuszki 49, Krosno 38-400, tel. 503 139 899, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Pobierz: formularz zgłoszeniowy. Więcej szczegółów w regulaminie.

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj