KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


3 i 4 runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Jahodnej. Relacja LIVE

3 i 4 runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Jahodnej. Relacja LIVE Fot. Marek Marczak

Podczas weekendu (21-22 maja) zostanie rozegrana 3 i 4 runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Jahodnej koło Košic (Słowacja). Eliminacja będzie stanowiła łączoną rundę GSMP, rundę IHCC i mistrzostw Słowacji. Organizatorem wydarzenia jest Auto Klub Košice. W wyścigu udział weźmie 96 zawodników.

REKLAMAOGLĄDAJ NA ŻYWO!

 

 

Portal GSMP.pl podczas 42. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego pierwszy raz w tym sezonie zrealizował relację telewizyjną na żywo na stronie gsmp.tv. Przekaz z wyścigu cieszył się olbrzymim powodzeniem, blisko 25 000 widzów śledziło podczas weekendu  zmagania na trasie w Załużu.

To dopiero początek. Zespół portalu GSMP.pl wraz ze swoim partnerem ProfiAuto.pl postanowił transmitować wszystkie wyścigi sezonu. Projekt będzie rozwijany. Dla kibiców stojących na trasie gsmp.pl planuje transmitować wyścig na telebimach. Wkrótce uruchomi dynamiczne kamery. Po każdym dniu wyścigowym nie zabraknie wywiadów na żywo.

W najbliższy weekend zostaną rozegrane dwie rundy GSMP w Jahodnej na Słowacji. Relacja LIVE już w sobotę od godziny 8:00. Wydarzenie oglądaj na www.gsmp.tv
 

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?