Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Rymanowskie wiatraki" - ostatnie dni zapisów

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Paweł Fiejdasz

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Konkursowa Jazda Samochodem "Rymanowskie Wiatraki". To pierwsza w sezonie impreza organizowana przez Automobilklub Małopolski w Krośnie.

REKLAMA26 marca na terenie gminy Rymanów odbędzie się pierwsza w tym roku Konkursowa Jazda Samochodem "Rymanowskie Wiatraki".

Będzie to 1. Runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego. Zawody zostaną rozegrane na całkowicie nowej trasie! Uczestnicy zmierzą się z ośmioma próbami sprawnościowymi.

- Niezdecydowanych informujemy, że mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, ale spieszcie się, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona - mówi Monika Fiejdasz z Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie.

Aby wziąć udział w KJS-ie, kierowca musi mieć prawo jazdy kat. B, a pilot ukończone 17 lat. Niezbędny jest również sprawny technicznie samochód osobowy oraz ubezpieczenie OC i NNW. Konkursowa Jazda Samochodem (KJS) to rajd przewidziany dla kierowców-amatorów. Każdy może spróbować swoich sił.

Uczestnicy zmierzą się z przygotowanymi przez nas trzema próbami sprawnościowymi, które trzeba będzie przejechać kilkukrotnie. Dwie z tras prowadzą po równej, utwardzonej szutrowej drodze, natomiast trzecia jest klasycznie asfaltowa - mówi Monika Fiejdasz. - Chętnych zachęcamy do zapoznania się z regulaminem uzupełniającym dostępnym na stronie automalop.pl - dodaje Monika.

Jak mówią organizatorzy, bez kibiców żaden sport by nie istniał. - Przyjedź i przeżyj te emocje razem z nami - zapraszają.

Organizatorzy udostępnili nagrania z odcinków KJS:
- PS 1-4-7 Wiatraki Klimkówka (kliknij),
- PS 2-5-8 Wiatraki Wróblik (kliknij),
- PS 3-6 Przymiarki (kliknij).

Wydarzenie możecie też śledzić na Facebook'u: KJS Rymanowskie Wiatraki

Zobacz także: Rajd "Rymanowskie Wiatraki" już 26 marca

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj