Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Konkurs dla kibiców. Za tydzień w Załużu startują Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski

Konkurs dla kibiców. Za tydzień w Załużu startują Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski Fot. Agnieszka_Wołkowicz

Od 12 do 14 maja w Załużu pod Sanokiem odbędzie się 43. Bieszczadzki Wyścig Górski, który rozpoczyna cykl GSMP. Organizatorem wyścigu jest Automobilklub Małopolski w Krośnie. Dla kibiców przygotowano specjalny konkurs.

REKLAMAW przyszły weekend startuje 43. Bieszczadzki Wyścig Górski. Dzięki wsparciu partnera tegorocznego cyklu, firmie Fiat Chrysler Automobiles, zorganizowano konkurs dla kibiców, którego zwycięzcy będą mogli w dniu zawodów stanąć na starcie i jako pasażer przejechać trasę GSMP w jednym z samochodów z rodziny Abarth.

Kierowcą będzie Wojciech Chuchała, który ma na swoim koncie już blisko 80 startów w rajdach w Polsce i Europie. To rajdowy mistrz Europy ERC2 2016 (58 wygranych odcinków specjalnych i 5 wygranych rajdów w klasyfikacji ERC2), mistrz Polski RSMP 2014 (33 wygrane odcinki specjalne i 5 wygranych rajdów RSMP), trzykrotny mistrz Grupy N (Polski w 2011 i 2012 oraz Słowacji w 2011) oraz zwycięzca Rajdowego Pucharu Polski 2010.

Może właśnie Ciebie popularny "Siemanko" zaprosi na prawy fotel Abartha? Nie zwlekaj, weź udział w konkursie i przekonaj się osobiście, jak wymagający jest każdy z zakrętów trasy GSMP Załuż. Przeżyj niezapomniane otwarcie GSMP 2017. Do rozdania są dwa podjazdy. Zasady są proste, należy obserwować profil zawodów na facebook.com/pzmGSMP i odpowiedzieć na konkursowe pytania. Kto pierwszy, ten lepszy!

Dołącz do wydarzenia na Facebook'u: 43. Bieszczadzki Wyścig Górski

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj