KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Konkurs dla kibiców. Za tydzień w Załużu startują Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski

Konkurs dla kibiców. Za tydzień w Załużu startują Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski Fot. Agnieszka_Wołkowicz

Od 12 do 14 maja w Załużu pod Sanokiem odbędzie się 43. Bieszczadzki Wyścig Górski, który rozpoczyna cykl GSMP. Organizatorem wyścigu jest Automobilklub Małopolski w Krośnie. Dla kibiców przygotowano specjalny konkurs.

REKLAMA


W przyszły weekend startuje 43. Bieszczadzki Wyścig Górski. Dzięki wsparciu partnera tegorocznego cyklu, firmie Fiat Chrysler Automobiles, zorganizowano konkurs dla kibiców, którego zwycięzcy będą mogli w dniu zawodów stanąć na starcie i jako pasażer przejechać trasę GSMP w jednym z samochodów z rodziny Abarth.

Kierowcą będzie Wojciech Chuchała, który ma na swoim koncie już blisko 80 startów w rajdach w Polsce i Europie. To rajdowy mistrz Europy ERC2 2016 (58 wygranych odcinków specjalnych i 5 wygranych rajdów w klasyfikacji ERC2), mistrz Polski RSMP 2014 (33 wygrane odcinki specjalne i 5 wygranych rajdów RSMP), trzykrotny mistrz Grupy N (Polski w 2011 i 2012 oraz Słowacji w 2011) oraz zwycięzca Rajdowego Pucharu Polski 2010.

Może właśnie Ciebie popularny "Siemanko" zaprosi na prawy fotel Abartha? Nie zwlekaj, weź udział w konkursie i przekonaj się osobiście, jak wymagający jest każdy z zakrętów trasy GSMP Załuż. Przeżyj niezapomniane otwarcie GSMP 2017. Do rozdania są dwa podjazdy. Zasady są proste, należy obserwować profil zawodów na facebook.com/pzmGSMP i odpowiedzieć na konkursowe pytania. Kto pierwszy, ten lepszy!

Dołącz do wydarzenia na Facebook'u: 43. Bieszczadzki Wyścig Górski

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?