KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

29. Rajd Podkarpacki w najbliższy weekend

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Paweł Fiejdasz

Przed nami zimowa rywalizacja kierowców. Na drogach w Krośnie i powiecie 9 i 10 grudnia (sobota i niedziela). Start w sobotę o godzinie 19.

REKLAMA


W sobotę, 9 grudnia o godz. 19:00 nieopodal krośnieńskiego lotniska planowany jest start pierwszej załogi do 4. Rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia. W klasyfikacji generalnej na pierwszej pozycji znajduje się załoga reprezentująca Automobilklub Małopolski w Krośnie: Marcin Wilusz i Wojciech Witkowski. Czy utrzymają pozycję lidera na koniec sezonu?

W tym samym czasie, na tej samej trasie odbędzie się start to 4. Rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super KJS.

- Tu rywalizacja może okazać się niezwykle ciekawa. Szanse na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej ma kilka załóg, a różnice punktowe pomiędzy nimi są niewielkie. Ta runda pokaże, kto osiągnie prymat w poszczególnych klasach na koniec 2017 roku - mówi Paweł Fiejdasz, rzecznik prasowy rajdu.

10 grudnia rozpocznie się 7. Runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS. Będzie toczyła się równocześnie z Rajdem Okręgowym i Super KJS-em.

- Także w tym cyklu nie wszystkie miejsca zostały rozdane. Kibice będą czekali na niespodzianki - dodaje Paweł Fiejdasz.

W niedzielę zawody odbędą się na terenie Gminy Wojaszówka w Bajdach i Pietruszej Woli. W ich trakcie wyłonieni zostaną najszybsi kierowcy. Pierwszy start do zawodów tego dnia zaplanowano w Bajdach o 9:35. Sama ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Remizie OSP w Bajdach około godz. 16:30.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?