KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Śnieg i lód... Nocna próba w Krośnie

Śnieg i lód... Nocna próba w Krośnie Fot. Paweł Fiejdasz

W sobotę (9 grudnia) rozpoczął się 29. Rajd Podkarpacki. Zawodnicy zmierzyli się z niezwykle trudnymi warunkami drogowymi w okolicach krośnieńskiego Lotniska. Na starcie pojawili się kierowcy jadący w 4. Rundzie DISLA POLSKA Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia oraz 4. Rundzie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super KJS.

REKLAMA


Inaugurację rajdu relacjonuje rzecznik prasowy, Paweł Fiejdasz: Emocje były duże, choć zawodnicy ostrożnie poruszali się po trasie. Oszczędzali samochody na niedzielne ściganie. W sobotniej rywalizacji w RSMPk najszybsza okazała się załoga Marcin Wilusz - Wojciech Witkowski, drugą pozycję okupują Robert Długopolski i Paweł Piczak, a na trzeciej uplasowali się Wojciech Faber z pilotem Marcinem Bernatowskim. W SKJS najszybszymi okazali się Marek Szcześniak i Krzysztof Klimkowski. Drugi czas zanotowali Jerzy Suder - Krzysztof Świstak. Na trzeciej pozycji znaleźli się Dawid Pytko i Grzegorz Mortek.

Nieoficjalne wyniki dostępne są na stronie www.rp2017.wyniki-online.pl.

Dziś (10 grudnia) trwa kolejny dzień samochodowych zmagań. Do kierowców, którzy pierwsze kilometry trasy rajdu pokonali wczoraj, dołączyli uczestnicy startujący w 7. Rundzie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS. Czterdziestu kilku sportowców próbuje.

red., pf

  • autor: red., pf

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?