Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Zostań sędzią motosportu!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Monika Fiejdasz

Automobilklub Małopolski zaprasza do świata motorsportu. Rusza bezpłatne szkolenie Sędziów Sportu Samochodowego PZM.

REKLAMASzkolenie będzie składało się z dwóch modułów: teoretycznego i praktycznego. Pierwszy będzie obejmował wszystkie niezbędne informacje związane z przepisami FIA, regulaminami PZM oraz procedurami postępowania w rzeczywistych sytuacjach, w tym Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Praktyczna część zostanie przeprowadzona w dniach 24 i 25 marca podczas organizowanego przez Automobilklub Małopolski w Krośnie KJS-u "Rymanowskie Wiatraki".

- Zainteresowanych zapraszamy 28 lutego 2018 (środa) na godzinę 18:00 do siedziby Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie (ul. Tadeusza Kościuszki 49) na spotkanie organizacyjne rozpoczynające szkolenie - mówi Monika Fiejdasz.

Cykl szkoleniowy zostanie zakończony egzaminem na Sędziego Sportu Samochodowego PZM, do którego będą mogły przystąpić osoby, które mają ukończone 18 lat życia. W samych zajęciach będą mogli wziąć udział również wszyscy chętni od 16 roku życia, pod warunkiem uzyskania zgody rodziców lub opiekunów prawnych do działania w Klubie.

Przeszkolone osoby otrzymają szansę współorganizacji międzynarodowego wydarzenia - 44. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego, który odbywał się będzie w dniach od 11 do 13 maja br.

mf, pd

  • autor: mf, pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj