KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Rymanowskie Wiatraki" i utrudnienia w ruchu

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Wojciech Zborowski

W najbliższy weekend (24 i 25 marca) na drogach w gmin Rymanów i Iwonicz-Zdrój odbędzie się Konkursowa Jazda Samochodem "Rymanowskie Wiatraki". Kierowcy - amatorzy sprawdzą swoje umiejętności na profesjonalnie zorganizowanej imprezie. Oznacza to jednak utrudnienia w ruchu!

REKLAMA


24 i 25 marca na czas realizacji rajdu, niektóre drogi zostaną całkowicie wyłączone z ruchu.

Rajd przejedzie 24 marca (w godzinach od 16.00 do 19.30) i 25 marca  (w godzinach od 8.00 do 17.00) na drogach publicznych kategorii gminnej i powiatowej w m. Bałucianka DP 2112R dalej drogami gminnymi 130900R, 1309001R i drogą wewnętrzną do granic gminy Rymanów i Iwonicz Zdrój oraz drugi odcinek m. Klimkówka i Wróblik Królewski drogi gminne 130151R - 11508R -115087R - 130170R do skrzyżowania z drogą powiatową 1974R w Wróbliku.


- Próby sprawnościowe i rajdowe odbywać się będą przy całkowicie zamkniętym ruchu drogowym na wyżej wymienionych drogach publicznych. Prosimy kierujących i pieszych o bezwzględne stosowanie się do poleceń policjantów i osób zabezpieczających rajd - apeluje Policja.

- Poprzedni KJS-owy sezon kończyliśmy w białym puchu witając zimę. W najbliższy weekend będziemy rozpoczynać kolejny motoryzacyjny sezon, a zima, choć to już wiosna, nie odpuszcza. Oznacza to, że na trasie będą czekać na zawodników bandy w postaci śnieżnych zasp - zapowiada Monika Fiejdasz z Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie. - Biała sanna doda zawodom atrakcyjności i będzie dla niektórych dodatkowym utrudnieniem oraz możliwością sprawdzenia swoich zimowych umiejętności za kółkiem - dodaje Monika.

Jeżeli jednak śnieg się nie utrzyma, to szutrowe partie mogę zaskakiwać uczestników off-roadowym zacięciem.

- Niezależnie od aury zawody będą emocjonującą dwudniową rywalizacją dla SuperKJS-u, który rozpocznie się już w sobotę w okolicy rymanowskich wiatraków. Zapraszamy do kibicowania w piękne i malownicze okolice Rymanowa oraz Iwonicza - zaprasza Monika Fiejdasz.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?