Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Bambini Football startuje w Korczynie

Bambini Football startuje w Korczynie Fot. archiwum Beniaminek Krosno

We wtorek (23.02) o godz. 17:00, w hali sportowej ZS w Korczynie odbędzie się  pokazowy trening piłkarski dla wszystkich chętnych dzieci z Korczyny i okolic w wieku 4-6 lat.

REKLAMA


Będą to pierwsze, darmowe zajęcia prowadzone w ramach projektu Bambini Football, funkcjonującego w obrębie szkółki piłkarskiej Beniaminek Krosno.

Zajęcia Bambini Football. Jak to wygląda?
Podczas 60 minutowych zajęć dziecko kształci motoryczne fundamenty niezbędne do radzenia sobie z właściwym dla danego tygodnia zagadnieniem technicznym. W najważniejszej części każdej jednostki treningowej - swobodnej grze - może wykorzystać nabyte umiejętności, a także cieszyć się pięknem piłki nożnej, strzelać pierwsze bramki i poczuć radość, jaką niesie za sobą uprawianie sportu.

Zajęcia Bambini Football prowadzone są w oparciu o opowieść ruchową. Trenerzy wprowadzają dzieci w świat bajek i fantazji, rozwijając tym samym wyobraźnię i kreatywność. Poprzez wprowadzanie dodatkowych zagadek liczbowych, zabaw z kolorami i elementów wiedzy o otaczającym świecie zapewniają również rozwój dziecka na wielu płaszczyznach.

Celem projektu jest wychowanie zdrowego i pełnego pasji zawodnika, przygotowanego na wyzwania grup wiodących szkółki piłkarskiej Beniaminek Krosno oraz rozbudzenie w dzieciach miłości do pięknej gry, by futbol zawsze sprawiał im masę radości i uśmiechu.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj