KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Remis Karpat z Rzemieślnikiem

Bezbramkowym remisem zakończył się dzisiejszy sparing Karpat Krosno z Rzemieślnikiem Pilzno. Karpaty miały optyczną przewagę w posiadaniu piłki, częściej zagrażali bramce IV-ligowca jednak nie zdołały zdobyć zwycięskiej bramki. W „biało – niebieskich” barwach zagrali dwaj nowi testowani zawodnicy, środkowy pomocnik Piotr Zieliński (Lechia Gdańsk ME) oraz napastnik Bartosz Klich (Wisłoka Nowy Żmigród).

REKLAMAKarpaty Krosno – Rzemieślnik Pilzno 0:0

Karpaty: Korbecki (46. Hajduk) – Sikorski (54. Śliwiński), Gonet (46.Bożek), Łukaczyński (70. Chmielowski), Włodarski (70. Jarząb) – Sedlaczek (54. Koncewicz), Zieliński, Fydrych (70. Meier), Mazur (54. Koncewicz), Radulj (61. Zima) – Buczek (46. Klich).

W pierwszej połowie najlepszą okazję do zdobycia gola miał Marcin Włodarski, który minimalnie przestrzelił głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kamila Raduljego. Dwie szanse miał również Paweł Sedlaczek, jednak za pierwszym razem uderzał zbyt lekko, a w drugiej sytuacji ubiegł go obrońca. Po przerwie na murawie z biegiem czasu pojawiało się coraz więcej młodych zawodników, po strzale jednego z nich – Bartosza Klicha piłka trafiła w słupek.

W sprzedaży są już karnety upoważniające do wstępu na wszystkie 8 ligowych spotkań Karpat Krosno w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011. Cena karnetu wynosi 70 zł, a nabywać je można w budynku klubowym przy ul. Legionów (tel. 13 42 02 454). Informujemy również, że bilety wstępu na mecze III ligi lubelsko – podkarpackiej w Krośnie nie uległy zmianie i będą wynosić 10 zł (normalny) i 6 zł (ulgowy).

M. Józefowicz | karpatykrosno.net
Foto: Sportkrosno.pl

  • autor: M. Józefowicz | karpatykrosno.net

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?