Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

SIATKÓWKA: "Karpatki" zmierzą się z drużyną AZS AWF Warszawa

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Karol Słomka

Siatkarski weekend należy do udanych. Krośnieńskie drużyny w sobotnich meczach zdobyły komplet punktów. Seniorzy zajmują po dwóch kolejkach drugie miejsce w tabeli. "Karpatki" awansowały na 4 miejsce.

REKLAMASeniorzy w drugoligowym meczu wywalczyli 3 punkty pokonując 3:0 drużynę Politechniki Lublin. To groźny zespół, który w ubiegłym sezonie walczył w finale rozgrywek. Krośnianie udowodnili, że w hali przy ulicy Legionów i w tym sezonie nie będzie łatwo zdobywać punkty. Po dwóch pierwszych setach "na styku", w trzecim wygrali pewnie do 18 i zainkasowali 3 punkty meczowe. Krośnianie zajmują po dwóch kolejkach drugie miejsce w tabeli z kompletem punktów. W kolejny weekend czeka ich wyjazdowe spotkanie z bardzo silną drużyną z Kozienic.

"Karpatki" zmierzyły się z drużyną Azotów PWSZ Tarnów. Po zaciętej walce przywiozły z Tarnowa komplet 3 punktów zwyciężając Tarnowianki 3:1. To bardzo ważne punkty zdobyte na wyjeździe. Zwycięstwo pozwoliło naszej drużynie awansować na 4 miejsce w tabeli.

Przed nami kolejna kolejka pierwszoligowych rozgrywek. W najbliższą środę (18 października), krośnianki będą podejmować w hali przy ulicy Bursaki drużynę AWF-u Warszawa. Początek meczu o godzinie 18.

Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR vs AZS AWF Warszawa
18 października, godz. 18
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR Krosno, ul. Bursaki

Bilety: normalny - 7 złotych, ulgowy (emeryci) - 5 złotych. Dzieci, młodzież oraz studenci - wstęp wolny za okazaniem legitymacji.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj