Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

KSM Krosno zakontraktował trzech zawodników. Tobias Busch zostaje w Krośnie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W niedzielę (13 listopada) działacze KSM Krosno zakontraktowali trzech zawodników na nowy sezon żużlowy. Po raz szósty na krośnieńskim torze zobaczymy Niemca, Tobiasa Buscha. Umową z klubem związał się także Kamil Pulczyński i Mariusz Fierlej.

REKLAMA


Busch zostaje w Krośnie
Tobias Busch to pierwszy zawodnik zakontraktowany przez krośnieński klub w trwającym okienku transferowym. Niemiec w zespole Wilków pojawił się w 2012 roku. Przez kilka sezonów był podstawowym jeźdźcem. W minionych rozgrywkach wystąpił tylko w jednym spotkaniu KSM Krosno.

Kamil Pulczyński i Mariusz Fierlej w kadrze Wilków
Pulczyński, wychowanek toruńskiego klubu to pierwszy polski senior w kadrze drugoligowca. W ubiegłym sezonie był on zawodnikiem Holistic-Polska Rawicz, w którym jednak nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. - To jeszcze młody zawodnik, który nie miał okazji rozwinąć skrzydeł. Dwa lata temu miał bardzo udany sezon w barwach klubu z Lublina i liczymy, że podobnie będzie w przyszłym roku - powiedział Wojciech Zych, wiceprezes KSM Krosno.

Dla Mariusza Fierleja, wychowanka leszczyńskiej Unii będzie to powrót do krośnieńskiego klubu. 36-latek w sezonach 2013-2015 był czołową postacią Wilków. Miniony sezon nie był dla niego udany. Przed rozpoczęciem rozgrywek podpisał kontrakt "warszawski" z KSM Krosno i w czerwcu został wypożyczony do Kolejarza Opole, gdzie nie wywalczył miejsca w podstawowym składzie.

Działaczom z Krosna nie pozostało już zbyt wiele czasu na parafowanie kolejnych kontraktów. Okres transferowy zamyka się o północy w poniedziałek. - Dopinamy kolejne umowy. Kontrakty powinny do nas sukcesywnie spływać i wtedy będziemy mogli je ogłaszać - przyznał Zych.

red./ksm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj