KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ponownie dwukierunkowa - zmiany na ul. Kisielewskiego

ul. Kisielewskiego (os. Traugutta) ul. Kisielewskiego (os. Traugutta) Fot. Mateusz Głód

Przywrócono ruch dwukierunkowy na ul. Kisielewskiego. O kontrowersyjnej zmianie organizacji ruchu i zmianę odcinka ulicy na jednokierunkową informowaliśmy pod koniec stycznia. Teraz znaki usunięto.

REKLAMA


Pod koniec stycznia informowaliśmy, że Zarząd Osiedla Traugutta i okoliczni mieszkańcy krytykują wprowadzone rozwiązanie. Zobacz: Problem "jednokierunkowej" na "Guzikówce".

Zmiany nie konsultowano z samorządem osiedla. Zarząd Osiedla wyraził jednak swoje stanowisko pismem z 10 stycznia - Zwracaliśmy się o przywrócenie ruchu dwukierunkowego. Złożyliśmy podpisy mieszkańców i osób dowożących dzieci, z wnioskiem o przywrócenie ruchu dwukierunkowego - mówi Jan Walaszczyk, przewodniczący Zarządu Osiedla Traugutta. W ostatnich tygodniach Urząd Miasta przychylił się do tego stanowiska.

- Na wniosek mieszkańców została zmieniona organizacja ruchu. Wcześniejsza zmiana okazała się niekorzystna - informuje Joanna Sowa, rzecznik prezydenta Krosna.

pd

 • autor: pd

2 komentarzy

 • kiedyś będę przewodniczącym osiedla im. Romualda Traugutta

  Złożyliśmy podpisy mieszkańców i osób dowożących dzieci, z wnioskiem o przywrócenie ruchu dwukierunkowego - mówi Jan Walaszczyk, przewodniczący Zarządu Osiedla Traugutta. W ostatnich tygodniach Urząd Miasta przychylił się do tego stanowiska.

  - Na wniosek mieszkańców została zmieniona organizacja ruchu. Wcześniejsza zmiana okazała się niekorzystna - informuje Joanna Sowa, rzecznik prezydenta Krosna.

  Zgłoś nadużycie kiedyś będę przewodniczącym osiedla im. Romualda Traugutta sobota, 12, kwiecień 2014 19:46 Link do komentarza
 • mieszkaniec Guzikówki

  A teraz obciążyć kosztami tego który podjął wcześniejszą decyzję o bezsensownym ruchu jednostronnym. Nie życzę płacić za te zabawy z moich podatków.

  Zgłoś nadużycie mieszkaniec Guzikówki piątek, 14, marzec 2014 10:37 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?