KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

O krośnieńskiej uczelni piszą w Stanach Zjednoczonych

Pozytywne wrażenia z Krosna opisano w gazecie uniwersyteckiej w Massachusetts. Studentka, która przebywała w Krośnie na wymianie, zachęca innych do odwiedzania Polski i Krosna.

REKLAMA


W semestrze letnim ubiegłego roku akademickiego krośnieńska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa gościła na wymianie studenckiej trójkę studentów: Davida Clarka, Madelin Escobar oraz Cledię Caberlon z Westfield State University w Massachusetts, USA. Cledia niedawno opublikowała artykuł w gazecie uniwersyteckiej swojej macierzystej jednostki. Zawarte są w nim wrażenia odnośnie krośnieńskiej uczelni oraz pobytu w Polsce. Współpraca z WSU pozwala na zorganizowanie obustronnej wymiany studenckiej. W tym semestrze przebywają tam dwie studentki PWSZ.

Cledia Caberlon bardzo dobrze wspomina Krosno i zachęca innych studentów, którzy chcą studiować za granicą, by odwiedzili właśnie nasze miasto. W swoim artykule chwali gościnność i przyjazność zarówno uczelni, jak i mieszkańców Krosna. Podczas pobytu w Polsce zwiedziła też Kraków i Rzeszów. Ponadto w kilkudniowych wycieczkach odwiedziła Węgry, Włochy, Holandię, Anglię, Francję i Grecję.

Zobacz artykuł o wizycie w Krośnie i Polsce - tutaj.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?