KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W weekend zwiedzisz Zakład Unieszkodliwiania Odpadów i Energetyki Cieplnej

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Łukasz Jaracz

Chcesz zobaczyć z bliska jak działa Zakład Unieszkodliwiania Odpadów i Zakład Energetyki Cieplnej? MPGK organizuje "Dzień Otwarty". Już w najbliższą sobotę i niedzielę będzie można zwiedzić obiekty i spotkać się z zarządem spółki.

REKLAMA


Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie zaprasza 10 października 2015 r. (sobota) w godzinach od 10:00 do 15:00 na "Dzień Otwarty" na terenie Oddziału Energetyki Cieplnej przy ul. Sikorskiego 19.

W trakcie dnia otwartego będzie możliwość zwiedzania obiektów technologicznych oraz okazja do spotkania z zarządem spółki, który udzieli informacji na temat:

- Działającego od 2013 r. bloku kogeneracyjnego opalanego biomasą,

- Planowanej inwestycji budowy bloku energetycznego opalanego paliwem alternatywnym,

- "Zintegrowanego systemu gospodarki odpadowo - energetycznej w regionie południowo-zachodnim województwa podkarpackiego".

W ramach "dnia otwartego", 11 października (niedziela) w godzinach od 10:00 do 15:00 - MPGK zaprasza na teren Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów przy ul. Białobrzeskiej 108. - Zapraszamy mieszkańców Krosna, samorządowców i stowarzyszenia - czytamy w zaproszeniu od prezesa Janusza Fica.

W trakcie dnia otwartego będzie możliwość zwiedzania obiektów technologicznych oraz okazja do spotkania z Zarządem Spółki, który będzie udzielał informacji temat:

- Bieżącego funkcjonowania zakładu i pracy poszczególnych instalacji w ZUO,

- Planowanej inwestycji rozbudowy i przebudowy linii technologicznych przetwarzania odpadów oraz rozbudowy składowiska odpadów komunalnych,

- "Zintegrowanego systemu gospodarki odpadowo - energetycznej w regionie południowo-zachodnim województwa podkarpackiego".

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?