KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zawody, które zmienią świat. Warto wybrać te studia!

Webdesigner, programista, specjalista ds. komunikacji wizerunkowej - czy wiesz czym się zajmują ci ludzie? Jeśli chcesz mieć fascynujące życie, powinieneś nie tylko to wiedzieć, ale wybrać któryś z tych zawodów dla siebie! Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie prowadzi studia, które przygotują Cię do zawodów przyszłości!

REKLAMA


Wybierz Informatykę!
Szukasz pasjonującego, dobrze płatnego zawodu? Nowoczesne technologie to świat, którego częścią chciałbyś zostać? Wybierz Informatykę! Współpracujemy z partnerami z Polski, ale również z potentatami w skali globalnej - CISCO, MICROSOFT, ORACLE, CI GAMES czy INFINITE. Dzięki temu do kształcenia praktycznych umiejętności wykorzystujemy najlepsze programy szkoleniowe, oferowane przez Adobe, Apple, CISCO, HP, Microsoft, Novell czy Oracle. Programy te przygotowują do międzynarodowych certyfikatów, które można zdobywać poprzez zdawanie egzaminów w naszych centrach egzaminacyjnych Pearson VUE i Prometric.

Informatyka we WSIiZ śledzi trendy i dostosowuje program kształcenia do realnych, aktualnych oczekiwań i potrzeb rynku. Zajęcia realizowane przez profesjonalną kadrę praktyków i przemyślany - konsultowany z partnerami kierunku - program kształcenia dają Ci wiedzę i umiejętności, które czynią z Ciebie niezwykle wartościowego pracownika.
Dowiedz się więcej! wsiz.rzeszow.pl/informatyka

Wybierz Grafikę komputerową i produkcję multimedialną!
Marzysz o reżyserowaniu małych form multimedialnych, kręceniu reklam czy sprzedaży towarów i usług w sieci? Chcesz zajmować się grafiką komputerową czy dziennikarstwem internetowym? Możesz zrealizować swoje plany dzięki jedynym w Polsce studiom na kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna!

To unikatowy kierunek, który łączy w sobie grafikę komputerową, tradycyjne dziennikarstwo, dziennikarstwo internetowe i multimedia. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z przestrzenią multimedialną odnajdziesz w nim najefektywniejsze na rynku połączenie teorii z praktyką. W programie przewidziano specjalistyczne zajęcia, takie jak organizacja produkcja i projektowanie przestrzeni multimedialnej, typografia, pracownia animacji i wideo, grafika multimedialna czy rysunek i kompozycja.
Dowiedz się więcej! wsiz.rzeszow.pl/grafika

Wybierz Media cyfrowe i komunikację wizerunkową!
Marzysz o pracy w mediach? Interesujesz się nowymi technologiami w komunikacji? Wybierz Media cyfrowe i komunikację wizerunkową we WSIiZ - jedyny taki kierunek w Polsce. Dlaczego miałbyś zdecydować się właśnie na WSIiZ? Studia te łączą w sobie warsztat nowoczesnego mediaworkera i marketingowca. Program nauczania przystosowaliśmy do niesłabnącej dynamiki wynikającej z ciągłego rozwoju mediów cyfrowych i interaktywnych kanałów komunikacji. Dzięki ukończonym studiom staniesz się specjalistą poszukiwanym na rynku pracy.

Zajęcia, niemal wyłącznie praktyczne, prowadzą specjaliści z branży - ludzie mediów i ci którzy "robią Internety". Do nauki wykorzystujemy nowoczesne, specjalistyczne laboratoria - fotograficzne, radiowe, telewizyjne i graficzne. Poznasz w nich najważniejsze zagadnienia związane z przyszłym zawodem.
Dowiedz się więcej! wsiz.rzeszow.pl/media

Wybierz Dietetykę!
Jak przygotować dietę dostosowaną do stylu życia i potrzeb organizmu? Czy pomaganie innym w tym zakresie da się uczynić intratnym zawodem? Dowiesz się tego, studiując Dietetykę we WSIiZ. Dlaczego miałbyś wybrać Dietetykę we WSIiZ? Zajęcia prowadzą tu laureat nagrody Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej za osiągnięcia naukowe i dydaktyczne - prof. Jan Gmiński. Kadra to również praktycy na co dzień pracujący w poradniach dietetycznych, dzięki którym przekazywana na zajęciach wiedza jest aktualna i odpowiada na realne potrzeby pacjentów.

Przedmioty takie jak diagnostyka laboratoryjna, toksykologia żywności czy projektowanie diet prowadzone są w nowoczesnych, wyposażonych w profesjonalny sprzęt laboratoriach. Wśród nich są m.in. Laboratorium Toksykologii, Genetyki i Biochemii Klinicznej, Laboratorium Hodowli Komórek i Tkanek czy też Laboratorium Immunologii i Alergologii.
Dowiedz się więcej! wsiz.rzeszow.pl/dietetyka

Wybierz Filologię angielską ze specjalizacją tłumaczeniową z językiem chińskim!
Czy chciałbyś spędzić semestr lub rok ucząc się w Chinach? Wybierając studia we WSIiZ masz taką możliwość. Parterem tych studiów jest Anshan Normal Uniwersity - jeden z nielicznych chińskich uniwersytetów posiadających profesjonalną szkołę nauki języka chińskiego dla obcokrajowców. Będziesz zgłębiać wiedzę z zakresu przedmiotów tradycyjnie wchodzących w skład programu nauczania filologii angielskiej oraz języka chińskiego, a zajęcia z języka chińskiego realizowane będą przez lektorów chińskich.

Otrzymasz niepowtarzalną szansę wyjazdu na semestr lub rok do uczelni partnerskiej na intensywny kurs języka chińskiego(6 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu), po czym otrzymasz dyplom ukończenia kursu i będziesz mógł uzyskać certyfikat językowy (studenci pokrywają jedynie koszty dojazdu; zakwaterowanie i wyżywienie opłaca uczelnia).

Będziesz przygotowany do podjęcia pracy w charakterze tłumacza języka chińskiego i angielskiego w firmach realizujących wystawy, targi, konferencje i szkolenia międzynarodowe oraz w wydawnictwach publikujących literaturę anglojęzyczną lub chińską.

Dowiedz się więcej! wsiz.rzeszow.pl/filologia

Na który z tych pięciu kierunków chciałbyś się zdecydować?
Rekrutacja trwa do 30 września. Dołącz do nas!

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?