KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Statoil zaprasza na nowe Hot-Dog’i z Grilla [FILM]

Statoil zaprasza na nowe Hot-Dog’i z Grilla [FILM] statoil.pl

Nowy sposobu przygotowywania hot-dogów i tradycyjny polski smak kiełbasek. Sieć stacji paliw Statoil przygotowała nową ofertę dla swoich klientów i jeszcze lepszą przekąskę.

REKLAMA


Czym charakteryzuje się nowy "Prawdziwy Hot Dog z Grilla"?
Statoil skoncentrował się na tradycyjnym polskim smaku kiełbasek. Aby uzyskać smak zbliżony do tradycyjnych kiełbasek z grilla, który Polacy lubią najbardziej, dokonano całkowitej zmiany sposobu przygotowywania hot-dogów. W celu uzyskania wyjątkowego smaku i chrupkości są one teraz podgrzewane na płaskim grillu.

- Urozmaicamy ofertę gastronomiczną i wychodzimy naprzeciw coraz bardziej wymagającym  klientom. Łącząc innowacyjność oraz troskę o jak najwyższą jakość produktu, wprowadzamy kolejną nowość - "Prawdziwy Hot Dog z Grilla" - mówi Krystyna Antoniewicz-Sas z działu komunikacji Statoil.
Tradycyjny smak i kształt
Stacje zostały więc wyposażone w płaskie grille, które umożliwiają przygotowanie kiełbasek o bardziej tradycyjnym smaku i kształcie. Takich produktów nie można było podgrzewać na dotychczas używanym grillu rolkowym. - Właśnie to rozwiązanie wyróżnia nas spośród konkurencji - dodaje Krystyna Antoniewicz-Sas.

- Nowa oferta to bardzo wysokiej jakości kiełbaski przygotowywane w unikalny sposób i wzbogacone świeżymi dodatkami (sałata, sałatka Colesław i pomidory w kostce), w nowego rodzaju bułce ciabatta. Tymi produktami podnosimy na jeszcze wyższy poziom jakość oferty gastronomicznej na stacjach Statoil - mówi Paweł Bartkiewicz, Food Category Manager.

Historia hot-doga na Statoil sięga 1998
"Skręcaj z drogi po hot-dogi" to popularne hasło w dużym stopniu wzmocniło świadomość marki Statoil w Polsce. Oprócz oryginalnego hot-doga, pojawiły się w sprzedaży, w wersji sezonowej, hot-dogi z białą kiełbasą, hiszpański specjał chorizo czy wersja drobiowa. W tym czasie tak urozmaicona oferta była czymś wyjątkowym.

W 2012 rok Statoil, ponownie, jako pierwsza firma na rynku, wprowadził w Polsce wersję XXL hot-doga. W 2014 roku sieć zorganizowała wydarzenie ogłoszone jako "Festiwal hot-dogów na Statoil" i jako pierwsza firma na rynku wprowadziła hot-doga w otwartej bułce.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?