KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Circle K w Krośnie. Koniec z "jedziemy na Statoila"

Circle K w Krośnie. Koniec z "jedziemy na Statoila" Fot. Mateusz Głód

9 lutego rozpoczyna się rebranding stacji Statoil na Circle K w Krośnie. Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiego procesu zmiany marki, który docelowo obejmie sieć stacji na terenie całego kraju. W ten sposób stacja w Krośnie stanie się częścią międzynarodowej sieci Circle K obecnej w ponad 20 krajach na całym świecie. Nowemu otwarciu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje i promocje.

REKLAMA


- Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20 krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat. Możemy zapewnić, że pod nową marką oferta produktowa naszych stacji zachowa swoją dotychczasową jakość, do której polscy kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić - mówi Rafał Droździak, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

Rabaty na wielkie otwarcie stacji Circle K przy ul. Podkarpackiej 3A:
- rabat 15 gr/l na paliwa milesPLUS® z kartą programu EXTRA,
- rabat 10 gr/l na paliwa miles® i SupraGas z kartą programu EXTRA,
- rabat 50 % na dowolną kawę, hot dogi, usługę myjni automatycznej (myjnia dotyczy stacji własnych),
- rabat 50% na letni płyn do spryskiwaczy (oferta sezonowa).

W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Skandynawii (Norwegia, Szwecja i Dania) oraz w państwach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia). Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami, czy dostawcami firmy, a na stacjach będzie nadal pracował ten sam zespół pracowników.

Zmiana nazwy bez wpływu na dotychczasową ofertę produktową
Zmiana marki nie będzie miała żadnego wpływu na ofertę produktową sieci. Na stacjach Circle K nadal będą oferowane tej samej wysokiej jakości paliwa miles® i milesPLUS® oraz najwyższej jakości kawy pod marką Simply Great Coffee, a także hot dogi pod marką Prawdziwe hot dogi prosto z grilla. Bez zmian pozostaną także zasady funkcjonowania programu lojalnościowego Statoil Extra, który obecnie nosi nazwę Circle K Extra Club.

Właściciel Circle K Polska, czyli Grupa Alimentation Couche-Tard, jest jedną z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego. Po zakupie Statoil Fuel & Retail w 2012 r. Grupa otrzymała prawo używania nazwy Statoil jedynie przez określony czas. Niedługo później, w 2015 r., Couche-Tard podjęła decyzję, że Circle K, jako największa i najmocniejsza marka w portfelu Grupy, stanie się globalną marką detaliczną sieci obecnej w ponad 20 krajach.

(pd, grayling), red.
Fot. Mateusz Głód

  • autor: (pd, grayling), red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?