KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jedno z 20 Podwórek Talentów NIVEA może znaleźć się w Twojej okolicy!

Gminy i szkoły mogą starać się o jedno z 20 niezwykłych podwórek NIVEA. Rejestracja zgłoszeń trwa do 7 maja. Decydującym etapem będzie głosowanie internautów.

REKLAMA


Pielęgnowanie i wspieranie talentów doskonale wpływa na ogólny rozwój dzieci. Dzięki temu zawsze są uśmiechnięte, pewne siebie i pełne zapału. Oprócz tego, dzieci realizując się w swojej pasji w przyszłości, mogą stać się kimś, o kim zawsze marzyły.

NIVEA wspiera każdy talent drzemiący w dzieciach. Z myślą o nich wybuduje 20 Podwórek Talentów NIVEA, w których dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu.

Zobacz wirtualny spacer, dzięki któremu poznasz podstrefy i urządzenia, które mogą pojawić się na Twoim osiedlu lub w pobliżu szkoły podworko.nivea.pl/nagroda

Akcja jest prowadzona pod patronatem honorowym rzecznika praw dziecka.

Do 7 maja można zgłaszać propozycje lokalizacji Podwórek Talentów. Potem zostaną one ocenione przez jury, a decydującym etapem będzie głosowanie internautów prowadzone do 21 czerwca.

Więcej szczegółów, w tym regulamin i zasady zgłoszeń znajdziecie na stronie: podworko.nivea.pl/o-akcji

pd

  • autor: pd

1 komentarz

  • piotrp

    przestańcie w końcu prowadzić bezpłatną reklamę tego producenta kosmetyków i "mamić" szansą na plac zabaw zwane podwórkiem. Małe gminy nie mają szans na podwórko. Tutaj chodzi tylko o ściągnięcie klientów firmie, pod szczytny i nieosiągalny cel.

    Zgłoś nadużycie piotrp piątek, 14, kwiecień 2017 09:35 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?