KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Animalsi" apelują o pomoc dla kotów. Potrzebne są fundusze

"Animalsi" apelują o pomoc dla kotów. Potrzebne są fundusze Fot. archiwum Kociarnia Krosno OTOZ Animals

Koszty leczenia zwierząt i opieki nad kotami w "kociarni" przerastają możliwości organizacji. OTOZ "Animals" Inspektorat w Krośnie, zwraca się o pomoc dla swoich podopiecznych. Obrońcy zwierząt nie mają środków na leczenie i karmę dla około 50 kotów, które uratowali od śmierci.

REKLAMA


Organizacja zamieściła swój apel w Internecie:

Znaleźliśmy się jako organizacja w sytuacji, w której gdybyśmy byli przedsiębiorstwem, to ogłosilibyśmy bankructwo. Nasz dług w lecznicy za leczenie chorych zwierząt jest ogromny. Jest to przerażające, bo teraz musimy odmawiać pomocy. Ale jak pozostawić na pastwę losu ponad 50 kotów? Jak odpuścić, kiedy ciągle zgłaszają się do nas ludzie, którzy proszą o pomoc dla zwierząt. Nie mamy mokrej karmy, która jest podstawą żywienia kotów, zwłaszcza małych, nie mamy środków finansowych na pokrycie kosztów leczenia i szczepień, nie mamy nic poza miejscem, w którym naszym podopiecznym jest ciepło. Niestety to nie wystarczy. Muszą jeść. Kiedy przychodzimy na dyżur do kociarni, wita nas patrząc w nas ufnie setka oczu. Są to koty małe i duże, gładkowłose i puchate, przeróżnego umaszczenia. Jedno, co je łączy, to fakt, że zostały skrzywdzone przez człowieka. Wszystkie zostały uratowane od śmierci. Przecież nie możemy im teraz powiedzieć, że ratunek był tylko na chwilę. Nie poradzą sobie same w warunkach naturalnych. Zwłaszcza zimą. Nie wiemy już co mamy robić i do kogo się zwrócić o pomoc. Prosimy ratujcie nasze zwierzęta!

Zobacz nagranie:
Można pomóc finansowo, wpłacając dowolną kwotę na konto:
14 1240 2311 1111 0010 5559 4850 PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Do wpłat zagranicznych: SWIFT: PKOP PL PW

Karmę można przesłać na adres: Halina Rymarz, 38-400 Krosno, ul. Okrzei 39. Więcej informacji o potrzebach uzyskacie pod numerami telefonów: 603 991 083, 730 083 793. Zbiórka prowadzona jest również za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl

Zwierzaki z "kociarni" można też adoptować: więcej zdjęć i nagrań podopiecznych znajdziecie na Facebooku prowadzonym przez "Animalsów": facebook.com/KociarniaKrosno

W listopadzie na rzecz "kociarni" zorganizowano "Gamesroom w Kawce": Gry o zwierzakach i dla zwierzaków. Event charytatywny 10 listopada w "Kawce"!

Na wiosnę pomogliście zebrać prawie tonę karmy dla podopiecznych "Animalsów". Zobacz: Krosno: sukces akcji "Pełna miska dla krośnieńskiego zwierzaka"

pd

  • autor: pd

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?