KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gry o zwierzakach i dla zwierzaków. Event charytatywny 10 listopada w "Kawce"!

Nadchodzi kolejny games room w wykonaniu Blueberrypuddingcake. Tym razem będzie to charytatywne wydarzenie na rzecz OTOZ "Animals" Krosno. W akcję włączyła się kawiarnia "Kawka", a patronat medialny objął portal KrosnoCity.pl!

REKLAMA


- Nie trzeba było długo czekać, od ostatniego eventu. Ledwo co zakończyliśmy Karmazyn na Szkle: Lustrzane Odbicia vol.2 - gra miejska Krosno, a tym razem mamy dla was nowe wydarzenie. Imprezę bardzo istotną, gdyż zima coraz bliżej, a w schroniskach brakuje wielu rzeczy. Dlatego jeśli lubisz gry planszowe i koty albo gry planszowe bez kotów lub koty bez gier planszowych, to jest to event dla Ciebie! - zaprasza Damian "Piórko" Zięba z grupy eventowej Blueberrypuddingcake.

Grupa Blueberrypuddingcake wraz z OTOZ "Animals" Krosno i Kawiarnia "Kawka", 10 listopada od 17:00 do 23:00 organizuje games room, na którym udostępniają gry planszowe ze zwierzakami w roli głównej.

- Jednak aby zagrać w którąkolwiek z nich, trzeba będzie przekazać darowiznę (jedzenie, koce, drapaki, żwirek itp) na rzecz Kociarnia Krosno OTOZ Animals. A może wolisz pomóc finansowo? Podczas eventu będzie można kupić cegiełki. Pieniądze zebrane w ten sposób zostaną przekazane w całości na potrzeby zwierzaków - dodaje Damian.

Wydarzenie możecie śledzić na Facebooku: Games room dla schroniska ver.2

Wspierać "Animalsów" można na wiele sposobów, oprócz przekazania żywności oraz akcesoriów, nabycia bonu możesz zaadoptować jednego z "mruczków". Każdy jest odrobaczony, zaszczepiony i wysterylizowany. Zamiast kupować wystarczy wyrazić chęć na adopcje, wybrać zwierzaka, chwilę poczekać i podpisać dokumenty.

- Jeśli jednak jesteś za daleko, żeby przyjść na games room, a w dalszym ciągu chcesz pomóc, wystarczy przelew. Każda złotówka się liczy. Prowadzenie takiego schroniska to konfrontacja z wieloma problemami, rachunki za ogrzewanie, prąd, wodę, leczenie zwierząt i lekarstwa. To zaledwie krótka lista wydatków, a ta czasami ciągnie się i ciągnie. Dlatego zachęcamy do każdej możliwej z opcji pomocy - podkreślają organizatorzy.

Wsparcie finansowe:
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt "Animals" Inspektorat w Krośnie
nr konta: 14 1240 2311 1111 0010 5559 4850
yytuł przelewu: "KOCIARNIA"

PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do wpłat zagranicznych:
SWIFT: PKOP PL PW
IBAN: przed numerem konta należy dodać PL

Kim są Blueberrypuddingcake?
Jest nieformalną grupą, która włącza się w współtworzenie wydarzeń takich jak: imprezy tematyczne, imprezy integracyjne, pikniki, festyny, konferencje fantasy, warsztaty tematyczne, imprezy w galeriach handlowych, imprezy okolicznościowe, jubileuszowe i imprezy masowe. Grupa organizuje i pomaga w organizacji zarówno jednorazowych jak i cyklicznych spotkań z grami planszowymi na małą i wielką skalę.

Odwiedzają szkoły, uczelnie, prezentują gry na targach i imprezach masowych. Oprócz tego część osób zajmuje się pisaniem recenzji, kręci video-recenzje, animuje środowisko lokalne propagując szeroko pojętą fantastykę. W swoim gronie mamy animatorów czasu wolnego doświadczonych w pracy z różnymi grupami wiekowymi.

Więcej o grupie dowiesz się na stronie internetowej: www.blueberrypuddingcake.blogspot.com

Zobacz także:
- Pierwszy "Zakątek nad Wisłokiem" za nami [ZDJĘCIA]
- GRA MIEJSKA: "Karmazyn na szkle" - rozpracuj syndykat zbrodni

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?