KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Fakty i mity o roli diety w rozwoju dzieci z niepełnosprawnościami

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

10 stycznia odbędzie się spotkanie na temat promocji zdrowego stylu odżywiania u dzieci z niepełnosprawnościami. Liczba miejsc jest ograniczona, konieczne jest też pokrycie kosztów organizacyjnych (15 zł od uczestnika). Zobacz szczegóły.

REKLAMA


Stowarzyszenie KLUB RODZICÓW AUTYZM KROSNO we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Krośnie organizuje szkolenie dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami oraz dla terapeutów na temat: "Rola diety w rozwoju dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi - fakty i mity. Promocja zdrowego stylu odżywiania u dzieci z niepełnosprawnościami".

Spotkanie odbędzie się 10 stycznia w godzinach od 16 do 18 w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Krośnie przy ul. Bema 46.

- Wykład poprowadzi dr inż. Szymon Polaszczyk, wykładowca akademicki PWSZ w Krośnie - zapowiada Izabela Pesz, prezes Stowarzyszenia Klub Rodziców Autyzm Krosno.

Spotkanie jest odpłatne (koszty organizacyjne), 15 zł na konto stowarzyszenia "Lepsze Jutro". Konieczna jest wcześniejsza rejestracja uczestników pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 stycznia. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz konieczność wysłania potwierdzenia przelewu do dnia 8 stycznia. Formularz zgłoszeniowy oraz numer konta znajdziecie na stronie www.soswkrosno.szkolnastrona.pl

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?