Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Fakty i mity o roli diety w rozwoju dzieci z niepełnosprawnościami

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

10 stycznia odbędzie się spotkanie na temat promocji zdrowego stylu odżywiania u dzieci z niepełnosprawnościami. Liczba miejsc jest ograniczona, konieczne jest też pokrycie kosztów organizacyjnych (15 zł od uczestnika). Zobacz szczegóły.

REKLAMAStowarzyszenie KLUB RODZICÓW AUTYZM KROSNO we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Krośnie organizuje szkolenie dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami oraz dla terapeutów na temat: "Rola diety w rozwoju dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi - fakty i mity. Promocja zdrowego stylu odżywiania u dzieci z niepełnosprawnościami".

Spotkanie odbędzie się 10 stycznia w godzinach od 16 do 18 w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Krośnie przy ul. Bema 46.

- Wykład poprowadzi dr inż. Szymon Polaszczyk, wykładowca akademicki PWSZ w Krośnie - zapowiada Izabela Pesz, prezes Stowarzyszenia Klub Rodziców Autyzm Krosno.

Spotkanie jest odpłatne (koszty organizacyjne), 15 zł na konto stowarzyszenia "Lepsze Jutro". Konieczna jest wcześniejsza rejestracja uczestników pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 stycznia. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz konieczność wysłania potwierdzenia przelewu do dnia 8 stycznia. Formularz zgłoszeniowy oraz numer konta znajdziecie na stronie www.soswkrosno.szkolnastrona.pl

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj