KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

WOŚP: Licytuj przejażdżkę z Dzikuską!

Chciałbyś przeżyć niesamowitą przejażdżkę motocyklem jako pasażer i równocześnie wesprzeć akcje WOŚP? Dla województw Podkarpackiego i Małopolskiego ruszyła licytacja całodniowej wycieczki z "motocyklową kobietą"!

REKLAMA


- Zapraszam do licytacji, w której do wygrania jest całodniowa wycieczka motocyklowa z kobietą za sterami sportowego motocykla! - zaprasza Dzikuska.

Ubiegłoroczna aukcja osiągnęła rekordowy wynik dzięki firmie www.detailing-krakow.com

- W tym roku postanowiłam własnymi siłami ponownie wesprzeć Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy - dodaje Sylwia - znana szerzej jako Dzikuska.

 

- Osoba która wylicytuje największa kwotę otrzyma całodniową wycieczkę w moim towarzystwie na motocyklu Suzuki GSX-R widocznym na zdjęciach. Przejażdżka obejmuje województwo Podkarpackie lub Małopolskie ze względu na moje miejsce zamieszkania (Krosno/Rzeszów) mogę dojechać do zwycięzcy 200 km. Trasa jaką będziemy podróżować będzie przygotowana indywidualnie. Zakopane? Bieszczady? Kwestia dogadania się! Ty mówisz gdzie, ja jadę! Limit jaki przewiduje na trasę to około 200 km. Termin na realizację wygranej licytacji również ustalamy indywidualnie - wiosna/lato - zapowiada Dzikuska.

To jeszcze nie całość licytowanej oferty.

- Możemy również jechać na dwóch motocyklach, a miejsce dla pasażera może być prezentem. Ty decydujesz komu przekażesz wygraną! Na pamiątkę dodatkowo nagramy te niezapomniane chwile kamerką GoPro Hero 4, zrobimy mnóstwo zdjęć i spędzimy miły dzień na 2 kółkach! Jeżeli chcesz poznać mój motocyklowy świat połączony z dużą dawką uśmiechu i malowniczymi trasami - zapraszam do licytacji! Kawa na trasie w pakiecie. Jestem w stanie zaoferować kask dla pasażera/pasażerki oraz kurtkę, lecz nie ukrywam że miło by było, gdyby zwycięzca był ubrany w kompletny strój motocyklowy Dodatkowo dla zwycięzcy przygotuje prezent z mojego sklepu www.dzikuska.com.pl do wyboru do koloru! - dodaje Sylwia.

Licytacja rozpoczęła się od złotówki, ale kwota szybko sięgnęła 1000 złotych. Aukcję znajdziecie tutaj: allegro / Całodniowa przejażdżka na motocyklu z Dzikuską

- Każda osoba decydująca się na udział w licytacji robi to na własną odpowiedzialność - ja mogę ze swojej strony zapewnić bezpieczną podróż :) Motocyklami jeżdżę jakieś 8 lat, myślę że jestem w jakimś stopniu doświadczonym i odpowiedzialnym kierowcą zabierając kogoś na dziki trip - podkreśla Dzikuska.
 
Więcej o Dzikusce: fb: dzikuskaGSXR | instagram: dzikuska2634 | www.dzikuska.com.pl | YouTube

Zobacz także:
- Licytuj wycieczkę do Sejmu na WOŚP
- 26. Finał WOŚP [PROGRAM]

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?