Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Animalsi" szukają domów dla zwierząt uratowanych z pożaru

"Animalsi" szukają domów dla zwierząt uratowanych z pożaru Fot. OTOZ "Animals" Krosno

"Po czymś takim nie mogą trafić do schroniska" - mówią krośnieńscy "Animalsi" o zwierzętach, które przeżyły dramatyczny pożar w Korczynie (13.02). Szukają pilnie kilku domów tymczasowych.

Po pożarze w Korczynie, do którego doszło prawdopodobnie na skutek podpalenia potrzebna jest pomoc dla poszkodowanych zwierząt. O zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Pożar w Korczynie: "w domu była przemoc"

Pod opiekę "Animals" trafił pies Kuba. Był w krytycznym stanie, jednak dzięki szybkiej pomocy straży pożarnej i weterynarza udało się go uratować.
- Kubuś czuje się dziś dużo lepiej. Pilnie szukamy dla niego tymczasowego domu, gdzie będzie mógł całkowicie dojść do siebie. Pies jest bardzo spokojny i grzeczny, nie wykazuje agresji - informują "Animalsi".

Oprócz Kuby domów tymczasowych lub stałych potrzebują dwie suczki: Sonia i Zuzia, a także jeden ocalony kot, którego udało się znaleźć inspektorowi "Animals" w pobliżu miejsca pożaru.

- Dziękujemy osobom, które wczoraj pomogły naszym inspektorom dostać się do miejsca pożaru i do weterynarza oraz strażakom, którzy starali się ratować zwierzęta - mówią obrońcy zwierząt z OTOZ "Animals" Krosno.

Telefon do kontaktu: 600 548 706.

pd

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj