KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Animalsi" szukają domów dla zwierząt uratowanych z pożaru

"Animalsi" szukają domów dla zwierząt uratowanych z pożaru Fot. OTOZ "Animals" Krosno

"Po czymś takim nie mogą trafić do schroniska" - mówią krośnieńscy "Animalsi" o zwierzętach, które przeżyły dramatyczny pożar w Korczynie (13.02). Szukają pilnie kilku domów tymczasowych.

REKLAMA


Po pożarze w Korczynie, do którego doszło prawdopodobnie na skutek podpalenia potrzebna jest pomoc dla poszkodowanych zwierząt. O zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Pożar w Korczynie: "w domu była przemoc"

Pod opiekę "Animals" trafił pies Kuba. Był w krytycznym stanie, jednak dzięki szybkiej pomocy straży pożarnej i weterynarza udało się go uratować.
- Kubuś czuje się dziś dużo lepiej. Pilnie szukamy dla niego tymczasowego domu, gdzie będzie mógł całkowicie dojść do siebie. Pies jest bardzo spokojny i grzeczny, nie wykazuje agresji - informują "Animalsi".

Oprócz Kuby domów tymczasowych lub stałych potrzebują dwie suczki: Sonia i Zuzia, a także jeden ocalony kot, którego udało się znaleźć inspektorowi "Animals" w pobliżu miejsca pożaru.

- Dziękujemy osobom, które wczoraj pomogły naszym inspektorom dostać się do miejsca pożaru i do weterynarza oraz strażakom, którzy starali się ratować zwierzęta - mówią obrońcy zwierząt z OTOZ "Animals" Krosno.

Telefon do kontaktu: 600 548 706.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?