Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

MPGK: Dni Otwarte w elektrociepłowni i odpowiedź na zarzuty

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. MPGK Krosno

MPGK Krosno zaprasza mieszkańców Krosna do odwiedzenia elektrociepłowni miejskiej w przy ul. Sikorskiego 19, w ramach “Dni Otwartych”, które odbędą się w najbliższy weekend. To odpowiedź na informacje rozpowszechniane wśród mieszkańców.

Dni otwarte odbędą się 13 października (sobota) w godz. od 10:00 do 16:00 i 14 października (niedziela) od godz.10:00 do 14:00.

- Podczas "Dni Otwartych" będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z warunkami w jakich eksploatowana jest krośnieńska elektrociepłownia - zapowiada MPGK.

Spółka odnosi się do zarzutów niewłaściwego funkcjonowania ciepłowni (zobacz: Rosnące ceny ciepła tematem kampanii wyborczej).

- W ostatnich dniach, jeden z komitetów wyborczych rozpowszechnia informacje dotyczące funkcjonowania elektrociepłowni miejskiej, których celem w naszej ocenie może być wyrobienie wśród mieszkańców Krosna negatywnej oceny funkcjonowania naszego zakładu - stwierdza MPGK.

MPGK zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych funkcjonowaniem elektrociepłowni miejskiej, w szczególności mieszkańców zaniepokojonych rozpowszechnianymi informacjami, do skorzystania z możliwości odwiedzenia elektrociepłowni i osobistego zweryfikowania jej funkcjonowania.

- Do państwa dyspozycji będą pracownicy merytoryczni, którzy udzielą wyczerpujących informacji na temat pracy krośnieńskiej elektrociepłowni. Zapraszamy także na naszą stronę internetową www.ekrosno.pl. Wyrażamy nadzieję, że wizyta w naszej elektrociepłowni oraz zapoznanie się z wiarygodnymi danymi na jej temat pozwoli Państwu na wyrobienie sobie własnego zdania na temat funkcjonowania tej instalacji - MPGK zaprasza na swoim profilu na Facebooku: Dni otwarte w elektrociepłowni w Krośnie

pd

3 komentarzy

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj