Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Mocno wieje! Strażacy mają ręce pełne pracy

Mocno wieje! Strażacy mają ręce pełne pracy Fot. Gaba Pawłowska

Na Podkarpaciu, w tym w Krośnie i powiecie krośnieńskim szaleje porywisty wiatr. Zgodnie z prognozami wiatr osłabnie dopiero po południu. Zachowajcie ostrożność!

REKLAMASprawdziło się ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące silnych wiatrów na Podkarpaciu. Strażacy interweniują bez przerwy w przypadkach uszkodzonych drzew, dachów i linii energetycznych. Spośród ponad 560 interwencji na Podkarpaciu, prawie 200 dotyczyło zabezpieczenia pokryć dachowych na budynkach gospodarczych i mieszkalnych.

Porywy wiatru w Krośnie sięgały blisko 96 km/h. W Dukli odnotowano 109,8 km/h.

O godzinie 8:00 pozbawionych zasilania było na całym Podkarpaciu ponad 10 tys. gospodarstwach domowych, w tym w powiecie krośnieńskim.

Około godziny 10:00 strażacy ratowali dach “Biedronki” przy ul. Naftowej. W parku na Zawodziu drzewo spadło na rododendrony w “parku przyjaźni”.

Uszkodzony został dach na kamienicy przy ulicy Lewakowskiego w Krośnie. Wiatr uszkodził sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ulic Podkarpacka, Zręcińska, Pużaka. Porywy wiatru wydarły drzewo z korzeniami przy skrzyżowaniu ulicy Tysiąclecia z Naftową.

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj