KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Wizyty z dietetykiem online! Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!

Iwona przed i po kuracji z Projekt Zdrowie. Iwona przed i po kuracji z Projekt Zdrowie. Fot. archiwum Projekt Zdrowie!

Czy przez Internet można schudnąć? Oczywiście, że tak! I tutaj wcale nie chodzi o diety "cud" z Internetu, a o konsultacje online z dietetykiem Projekt Zdrowie! Tak właśnie schudła Iwona! Współpraca online przebiegała zaskakująco owocnie!

REKLAMA


W kuracji odchudzającej bardzo ważną rolę gra ciągła motywacja, dlatego korzystne są systematyczne spotkania. Jednak dla osób, które nie mogą pojawiać się w gabinecie, również mamy dobre rozwiązanie - konsultacje online. W takim przypadku podopieczni także mogą liczyć na ciągłe wsparcie dietetyka. Tak było w przypadku Iwony, która schudła 9 kg!

Zapraszamy na krótki wywiad z bohaterką metamorfozy.

Dlaczego zdecydowałaś się podjąć kurację online w Projekt Zdrowie?
- Zdecydowałam się podjąć kurację u dietetyka ponieważ próby, które sama podejmowałam nie dawały efektu lub dawały tylko na chwilę, a potem był powrót do wagi - mówi Iwona.

Czego obawiałaś się najbardziej przed rozpoczęciem pierwszych konsultacji?
- Obawiałam się strasznie, że będę chodziła głodna, będzie zbyt mało jedzenia. Zaskoczyłam się pozytywnie, kiedy okazało się że jest wystarczająco dużo posiłków, nie jestem głodna. Zaczęłam się lepiej czuć na diecie, której tak się obawiałam i bez żadnych ćwiczeń waga ciągle szła w dół, co mnie pozytywnie zaskoczyło - dodaje.

Jak zmieniły się Twoje nawyki żywieniowe?
- Moje nawyki żywieniowe zmieniły się diametralnie. Przestałam podjadać między posiłkami, jeść słodycze. Zaczęłam bardziej zwracać uwagę na żywność, na to co jem i co je moja rodzina. Z tego jestem bardzo zadowolona! - cieszy się bohaterka.

Czy polecisz Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?
- Jestem pod wrażeniem współpracy z Panią dietetyk, profesjonalna osoba na swoim miejscu, zawsze służąca pomocą. Serdecznie polecam!

Jeżeli chcesz, tak jak Iwona, zyskać piękną sylwetkę i lepsze samopoczucie - nie czekaj. Umów się jeszcze przed świętami na bezpłatną konsultację w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie, lub w formie online. Zapraszamy!

PROJEKT ZDROWIE
- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno
tel. 886 619 999
www.krosno.projektzdrowie.infoDietetyk Klaudia Kilar.

 

  • autor: (red.), Projekt Zdrowie Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?