KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

VI giełda płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Krosno

VI giełda płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Krosno Fot. archiwum CH VIVO! Krsno

W dniach 16-17 lutego w VIVO! Krosno będzie gościć już VI edycję giełdy płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych. Pasjonaci doskonałych brzmień muzycznych będą mieli okazję nabyć, sprzedać lub wymienić się swoimi ulubionymi płytami oraz kasetami magnetofonowymi. Giełda będzie czynna na Placu Centralnym przez cały czas otwarcia Centrum, tj. od godziny 9:00 do 21:00.

REKLAMA


To brzmi jak fantastyczne wydarzenie dla miłośników muzyki! Muzyczne giełdy płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych są doskonałą okazją do poszukiwania rzadkich i unikalnych wydawnictw, które mogą uzupełnić kolekcje płyt wielu fanów. Nie ma nic lepszego niż możliwość podzielenia się swoją pasją z innymi entuzjastami i odkrywania nowych dźwięków. Mam nadzieję, że impreza będzie pełna niezapomnianych doświadczeń muzycznych dla wszystkich uczestników!

W trakcie wydarzenia odbędzie się również specjalny konkurs. Wystarczy odnaleźć płytę winylową oznaczoną specjalną naklejką i przedstawić ją sprzedawcy, podając hasło "Giełda winyli w VIVO! Krosno", aby zabrać ją ze sobą do domu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki! Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.vivo-krosno.pl.

Wydarzenie na Facebooku: VIVO Krosno pełne winyli, płyt CD i kaset! | Facebook

Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stronie www.vivo-krosno.pl

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?