Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wyprzedzał na przejściu, omal nie potrącił kobiety

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Policjanci krośnieńskiej drogówki w czasie prowadzonych działań byli świadkami groźnego zdarzenia. Kierowca Opla omal nie potrącił pieszej na pasach. Kierowca został zatrzymany, zabrano mu również prawo jazdy.

Podczas prowadzonych czynności policjanci z krośnieńskiej drogówki zauważyli niebezpieczne zachowanie mężczyzny kierującego osobowym Oplem. Do zdarzenia doszło po zmierzchu na ul. Niepodległości w Krośnie.

Kierowca zbliżając się do prawidłowo oznakowanego i oświetlonego przejścia dla pieszych nie zatrzymał się przed nim, omijając przy tym inny pojazd, który jadąc w tym samym kierunku zatrzymał się, by ustąpić pierwszeństwa pieszej na przejściu.

Kierujący oplem, 60 letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego tym samym omal nie doprowadził do potrącenia pieszej. Ponieważ spowodował realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, został zatrzymany przez policjantów. Zabrano mu również prawo jazdy..

Sprawa została skierowana do Sądu Rejonowego w Krośnie.

pd

7 komentarzy

 • x-pol

  Można wiele pisać o RBR-ach ale i tak większość RK i RKR-y wygrywają ranking na niedzielnych kierowców

  Zgłoś nadużycie x-pol piątek, 04, grudzień 2015 19:41 Link do komentarza
 • Rafa Mustafa

  O ile z reguły jestem przeciwnikiem łączenia nr-ów rejestracyjnych z kulturą jazdy to jednak muszę przyznać, że panowie z RBR to mają sporo wspólnego z kierowcami z Rosji. Mam wrażenie, że podobnie jak w Rosji, RBR to stan umysłu - przynajmniej połowa z nich to stary passat tdi z batem na dachu, jadący średnio 40 km.h więcej niż prędkość dopuszczalna, w dodatku mają gdzieś jakąkolwiek kulturę poruszania się po drogach publicznych.

  Zgłoś nadużycie Rafa Mustafa czwartek, 03, grudzień 2015 22:08 Link do komentarza
 • afaa

  podobno jak otworzyli obwodnice w Brzozowie to RBR-y tydzień jeździły w koło ronda. bo nie wiedzieli co jest grane :D

  Zgłoś nadużycie afaa czwartek, 03, grudzień 2015 14:06 Link do komentarza
 • cynik

  Wiele raz wyrażałem negatywne opinie na temat kierowców z powiatu brzozowskiego (tzw.RBR-ów). Pisałem o nich, że jeżdżą bardzo niebezpiecznie. Butnych i aroganckich nie przestrzegając podstawowych zasad ruchu drogowego. Oczywiście zaraz wylano na mnie wiadro pomyj, gdyż "tamci" nie mają cywilnej odwagi przyznać się do błędów. Uważając, że tak wolno i tak jest dobrze. Zakupiłem niedawno kamerę samochodową, będę nią rejestrował wszelkie wykroczenia nie tylko "RBR-ów, lecz wszystkich łamiących przepisy. Powtórzę słowa klasyka: "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi".(-;

  Zgłoś nadużycie cynik czwartek, 03, grudzień 2015 12:39 Link do komentarza
 • winni

  RBR-Y maja fury ale i złomy - ich jazda jest tragiczna /dynamiczna do bólu / jak to panowie egzaminatorzy oblewają kursantów za to ,że nie było jazdy dynamicznej /.

  Zgłoś nadużycie winni czwartek, 03, grudzień 2015 12:30 Link do komentarza
 • gość

  Kiedyś pod szkołą zatrzymałam się przed przejściem aby przepuścić dzieciaki jednak radiowóz jadący z przeciwka z impetem na to przejście wjechał. Czasami panowie nie widzą własnych błędów a to działa w dwie strony niestety

  Zgłoś nadużycie gość czwartek, 03, grudzień 2015 12:13 Link do komentarza
 • Maciek77

  RBR i wszystko jasne.

  Zgłoś nadużycie Maciek77 czwartek, 03, grudzień 2015 10:21 Link do komentarza

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj