KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Brak śladu udziału osób trzecich" to wstępne ustalenia w sprawie ciała znalezionego nad Lubatówką

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Przeprowadzono sekcję zwłok kobiety znalezionej 3 maja w pobliżu kładki nad Lubatówką. Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich. Krew przesłano do dalszych badań.

REKLAMA


W środę (3 maja) tuż po północy Policja została powiadomiona, że 39-letnia kobieta nie wróciła z pracy do domu. Wszczęto poszukiwania.

- Policjanci sprawdzili trasę, jaką powinna wracać kobieta - informuje asp. Paweł Buczyński z krośnieńskiej komendy Policji.

Ciało z raną na szyi znaleziono nad Lubatówką, niedaleko kładki przy ul. Olejarskiej. - Wszczęto śledztwo w tej sprawie - informuje Beata Piotrowicz z krośnieńskiej prokuratury.

Przeprowadzono sekcję zwłok. Prokuratura podaje jedynie wstępne ustalenia. Przyczyną śmierci było wykrwawienie z rany ciętej szyi. - Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich - dodaje Beata Piotrowicz. Podkreśla przy tym, że prokurator nigdy nie ogranicza się tylko do jednej wersji. - W takich sprawach najważniejsze jest ustalenie wszystkich faktów - mówi prokurator Beata Piotrowicz.

Krew 39-letniej kobiety przesłano do badań laboratoryjnych.

pd

 • autor: pd

5 komentarzy

 • Anty

  W samobójstwo nie wierzą juz nawet na Lwowskiej a ludziom dalej wciska się kit ze tak bylo. Trzeba bardzo duzej sily by cos takiego zrobic komuś, a nie kobieta sama sobie. NIEREALNE. No ale... umorzy się z braku dowodów i po kłopocie... do następnej tragedii. Ot cała krośnieńska policja, umarzanie trudnych spraw wychodzi im najlepiej.

  Zgłoś nadużycie Anty czwartek, 11, maj 2017 08:42 Link do komentarza
 • A

  Bzdura totalna jak kobieta mogła by sama głęboko podciąć sobie gardło . Szukajcie lepiej kogoś kto to zrobił
  bo w samobójstwo nikt nie uwierzy

  Zgłoś nadużycie A środa, 10, maj 2017 22:07 Link do komentarza
 • Se

  Bardzo dobra prokurator.Wez zmykaj na swój portal kodziarzu patentowany

  Zgłoś nadużycie Se środa, 10, maj 2017 20:34 Link do komentarza
 • ciemnota

  B.Piotrowicz i wszystko jasne. Swego czasu twierdziła że o zatrzymanie podejrzanego o pedofilię musi sie do prokuratury zwrocić sąd Jak wiadomo to jest odwrotnie. Wyśmiał nawet to w wywiadzie sedzia Lipiński. No ale to tylko Piotrowicz W sprawie Hejnara (uniewinnionego od stawianych zarzutów) też Piotrowicz brała udział jako szefowa prokuratury

  Zgłoś nadużycie ciemnota środa, 10, maj 2017 19:17 Link do komentarza
 • oto ja

  BZDURA ! ! ! ! Nawet sami policjanci twierdzą, że to zabójstwo (mam kilku wśród znajomych i rodziny). Szukajcie śladów, a jak nie potraficie niczego znaleźć, to dzwońcie do o. Mateusza, on wam pomoże.

  Zgłoś nadużycie oto ja środa, 10, maj 2017 13:07 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?