Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Omal nie potrącił na pasach mężczyzny z dziećmi. Zatrzymano mu prawo jazdy

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

18-latek omal nie potrącił mężczyznę z dwójką dzieci na oznakowanym przejściu. Wcześniej zignorował znak. Wszystko widzieli policjanci. Młodemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy, które dzień wcześniej odebrał z urzędu. Sprawa trafi do sądu.

REKLAMADo bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w piątek (30 czerwca), około godz.15, na skrzyżowaniu ulic Grodzkiej i Tkackiej w Krośnie.

- Policjanci wydziału ruchu drogowego zwrócili uwagę na kierowcę Seata, który zlekceważył znak nakazujący jazdę w prawo. Chwilę później kierowca omal nie potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych mężczyzny z dwójką dzieci w wieku 5 i 6 lat - informuje asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej Policji.

Kierującym okazał się 18-letni mieszkaniec gminy Korczyna. Dzień wcześniej odebrał swoje prawo jazdy z wydziału komunikacji. Był trzeźwy.

W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego, zatrzymano prawo jazdy 18-latkowi. O tym, czy mężczyzna odzyska uprawnienia do kierowania pojazdami, zadecyduje sąd.

pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj