Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pościg za pijanym 40-latkiem

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

40-letni mieszkaniec Krosna stanie niebawem przed sądem. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg. Podczas zatrzymania okazało się, że był pijany.

REKLAMA



Do policyjnej interwencji doszło w niedzielę (26 stycznia) podczas, gdy policjanci z wydziału prewencji krośnieńskiej komendy patrolowali miasto.

- Około godziny 11, na ul. Naftowej zwrócili uwagę na kierującego Toyotą, który na widok mundurowych zaczął się dziwnie zachowywać. Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej i sprawdzić co jest tego przyczyną. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli pościg. Kierujący Toyotą nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i na skrzyżowanie ul. Naftowej i ul. Tysiąclecia wjechał na czerwonym świetle. Mężczyzna pędził swoim samochodem, nie zważając na przejścia dla pieszych i znajdujące się na nich osoby. Policjanci zatrzymali pirata drogowego na ul. Krakowskiej - informuje KMP Krosno.

Za kierownicą siedział 40-letni mieszkaniec Krosna. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zatrzymali 40-latkowi prawo jazdy. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj