KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Odnaleziono but Bartka. Los 38-latka nadal jest nieznany [ZDJĘCIA]

Odnaleziono but Bartka. Los 38-latka nadal jest nieznany [ZDJĘCIA] Fot. KrosnoCity.pl

Na brzegu Wisłoka, pod mostem przy ul. Okrzei odnaleziono but, który jak wstępnie ustalono należy do zaginionego Bartka. Dotychczasowe poszukiwania 38-latka z Krosna nie przyniosły rezultatu.

REKLAMA


6 stycznia sprawdzano brzegi Wisłoka, zarośla oraz ogródki działkowe w Krośnie. Na miejscu pracowała policja, strażacy, goprowcy z psem oraz grupa poszukiwawcza Legion Gerarda.


Fot. Legion Gerarda

- O godzinie 8:00 rano nasza grupa wznowiła działania poszukiwawcze zaginionego Bartka Krychty. Sprawdziliśmy brzegi Wisłoka od Krościenka Wyżnego do ul Łęgowej w Krośnie, zostały przeszukane również wszystkie pobliskie zarośla, ogródki działkowe przy moście na ul. Asnyka oraz lasek na "sztukach" - informuje Legion Gerarda - Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza.

Dziś o godzinie 8:00 rano nasza grupa wznowiła działania poszukiwawcze zaginionego Bartka Krychty, sprawdziliśmy brzegi...

Opublikowany przez Legion Gerarda - Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza Środa, 6 stycznia 2021

- O godzinie 13:00 jeden z naszych ratowników pod mostem na ul. Okrzei odnalazł na brzegu but. Rodzina potwierdziła, że należy do zaginionego Bartka. Na miejsce zostali wezwani: Policja, JRG Krosno z łódką, oraz GORP Bieszczady z psem. Mimo przeszukanej dużej powierzchni terenu nie udało się odnaleźć w dniu dzisiejszym zaginionego Bartka - dodają ratownicy.


Fot. Legion Gerarda

Bartek wyszedł z domu w piątek, 1 stycznia 2021 r. Jego zaginięcie zgłoszono w poniedziałek, 4 stycznia. Ostatni raz był widziany w okolicach mostu przy ul. Asnyka w Krośnie, gdzie miał uczestniczyć w ognisku. W okolicy rzeki Wisłok odnaleziono jego telefon.


Fot. archiwum

Rysopis: wzrost ok. 176 cm, szczupła budowa ciała. W dniu zaginięcia ubrany w czarny kangurek zasuwamy od samego dołu z kapturem, kurtkę ortalionową czarną z kapturem, spodnie dresy moro, czapka z daszkiem w ciemnym kolorze, buty skórzane brązowe.


Fot. Legion Gerarda

Jeżeli ktoś widział Bartka, proszony jest o kontakt z numerem alarmowym 112 lub z dyżurnym Policji w Krośnie pod numerem 47 828 33 13 lub z Grupą Ratowniczo - Poszukiwawczą Legion Gerarda - 600 103 071.

Zobacz także:
- W dalszym ciągu trwają poszukiwania zaginionego 38-letniego Bartka
- Zaginął 38-letni Bartek Krychta. Rodzina prosi o pomoc

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?