KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

56-latek zjechał swoim BMW po schodach. Był pijany

56-latek zjechał swoim BMW po schodach. Był pijany Fot. archiwum KMP Krosno

Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 56-latek, który na ul. Blich w Krośnie, zjechał BMW po schodach. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym się poruszał nie był ubezpieczony oraz od ponad 2 lat, nie został poddany obowiązkowemu badaniu technicznemu. 56-letni krośnianin został zatrzymany w policyjnym areszcie.

REKLAMA


Do niecodziennego zdarzenia doszło 28 grudnia, około godz. 11.30.

- Wstępnie ustalono, że 56-letni kierujący BMW zjechał swoim samochodem po schodach przy ul. Blich, po czym włączył się do ruchu na ul. Legionów i odjechał. Kierujący omal nie potrącił znajdującego się w tym czasie na schodach mężczyzny, który zaalarmował Policję, przekazując numery rejestracyjne pojazdu sprawcy - informuje podkomisarz Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej Policji.

- Niedługo po tym, mężczyzna został zatrzymany na terenie jednej z prywatnych posesji w Krośnie i trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie - dodaje podkomisarz Paweł Buczyński.

Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym się poruszał nie był ubezpieczony oraz od ponad 2 lat nie został poddany obowiązkowemu badaniu technicznemu.

Jak informuje Policja, trwa postępowanie, które pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego niecodziennego zdarzenia.

Fot. KMP Krosno

  • autor: (kmp), (red.)

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?